1. Reklam


  1. joysro
   ledas
   ix2
   leon
   kingsofsro
   aelyria

NASA'nın kafası güzel!


 1. Mojito

  Mojito   olduser rank8

  Kayıt:
  3 Kasım 2008
  Mesajlar:
  3.782
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  -----
  Uzaya roketsiz çıkmanın yolunu bulmuşlar!
  [​IMG]
  Amerikan Uzay ve Havacılık Ajansı'nın (NASA) ofislerinden birinde kokain bulundu. Kurum yetkilileri soruşturma başlattı.

  NASA sözcüsü, Florida'daki Kennedy Uzay Merkezi'nin odalarından birinde, bir masa üstünde 4.2 gram 'beyaz toz madde'ye rastlandığını söyledi. 7 Mart’ta bulunan ve risk tespiti için hemen laboratuvara gönderilen maddenin, 'kokain' olduğu ortaya çıktı.

  Kokainin uzay üssünün hangi bölümünde bulunduğu ve personel üzerinde uyuşturucu testi yapılıp yapılmadığı hakkında bilgi vermedi. Ancak tesise nasıl ve kim tarafından sokulduğunu bulmak için soruşturma başlatıldığı ifade edildi.

  Huffington Post'un haberine göre, çok sıkı güvenlik önlemlerinin uygulandığı NASA ofislerinde bu rastlanan ikinci 'kokain' vakası. Daha önce Ocak 2010'da Discovery uzay mekiğinin tutulduğu hangarda az miktarda kokaine rastlanmış, yürütülen gizli soruşturmanın sonuçları kamuoyuna açıklanmamıştı.

  Pazartesi günü de uzaya gönderilen roketlerin ateşlendiği Kennedy Uzay Üssü’nün ateşleme rampasında çalışan bir mühendis düşerek hayatını kaybetmişti. Bulunan kokain ile geçen gün yaşanan ölüm arasında bağlantı olup olmadığı hakkında yorum yapılmadı.
   
 2. Redefine

  Redefine Old School olduser rank8

  Kayıt:
  21 Kasım 2007
  Mesajlar:
  3.152
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  :mrgreen: :mrgreen:
   
 3. Uprising

  Uprising   rank8

  Kayıt:
  23 Kasım 2007
  Mesajlar:
  4.085
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  38
  Şehir:
  Extrablatt/Antalya