WeAre

Buralıyım
hacım bir kötü oldum şimdi bu fiyata verilmez bu char en 1000 tl eder yapma etme :P

görütnü kalitesi manyak :)
hayırlı satışlar..
çok uygun fiyat..
en kısa sürede satman dileği ile..

ohooo yazık valla yazık olm o kadar emek çaba geceni gündüz ediyon yapıyon bunları en 1000 tl yazman lazım yaw valla çok üzüldüm ne olacak bu silkroad piyasası lanet olsun bu işe verilen emeklerin çabaların karşılıgı hiç bir zaman alınmyo :( hayırlı satışlar diyecem ama inş satamasssın elinde kalır d11 kasarsın d11 inde kralı olursun satman çok zararlı olacak :(

bu aradaki arkadaki fon müziğin adı nedir ? sanki kurtlar vadisinde çalıyordu :)

Xenas

arkadaşlar biliyorum çok düşük fiyat ama artık sro oynamanın zamanı değil :) oynadık ettik herşey güzel oldu geçti bitti ^^ :))

çalan müzik
1. kurtlar vadisi gladio müziği
2. ezel jenerik müziği

samet " kurtlar vadisi gladio " upluad edip linki pm olarak atarmısın rica etsem bulamadım da ?

TillDoomsDAY demiş ki:
ohooo yazık valla yazık olm o kadar emek çaba geceni gündüz ediyon yapıyon bunları en 1000 tl yazman lazım yaw valla çok üzüldüm ne olacak bu silkroad piyasası lanet olsun bu işe verilen emeklerin çabaların karşılıgı hiç bir zaman alınmyo :( hayırlı satışlar diyecem ama inş satamasssın elinde kalır d11 kasarsın d11 inde kralı olursun satman çok zararlı olacak :(

Samet eklemeye unutmuş yazık yazık... Char Toshiba laptop ile (model önemli deyil ) takas olur charı satın alana 1 ay sbot hediye :D

Xenas

execuTe demiş ki:
TillDoomsDAY demiş ki:

Samet eklemeye unutmuş yazık yazık... Char Toshiba laptop ile (model önemli deyil ) takas olur charı satın alana 1 ay sbot hediye :D
ha evet oda olabilir :D:D

işin gücün çin malı sameeeeet :D çinli sameet:D

Hayırlı satışlar , yanlş duymadıysam sun staff 1.5b civarına düşmüş?? ^^

Yukarı Alt