------GÖSTERDİM-----
Kralın bir atı varmış. Bu at çok üzgünmüş ve hep ağlarmış. Atının derdine çare arayan kral, ülkeye haber salıp "atımın sağlığını yerine getireni zengin ederim" demiş. Nice doktorlar, paytarlar gelmiş ama faydasız.. Olayı duyan Nam-ı Kemal hemen kralın yanına gitmiş: - "Ben bu işi yaparım" demiş. Kral: - "Ama nasıl olur, nasıl yaparsın" demiş. - "Boşver onu, sen paradan haber ver" demiş Kemal. Neyse anlaşmışlar sonunda ve Namık Kemal atın yanına gidip kulağına birşeyler fısıldamış. Birden at gülmekten kırılmaya başlamış. Namık Kemal parasını almış, kral da mutlu olmuş. Aradan 1-2 ay geçmiş. At gülmekten yemek yiyemiyormuş. Kral Namık Kemali tekrar çağırmış: - "Bu ata birşeyler oldu ama sıkıldım artık, bunu eski haline getirirsen sana daha çok para veririm" demiş. Atın yanına giden Namık Kemal kısa sürede geri dönmüş. At ise eski halini almış ve başlamış hüngür hüngür ağlamaya. Kral dayanamayıp sormuş: - "Nasıl güldürüp ağlattın be adam?" - "İlk seferde, benimki seninkinden büyüktür, dedim, gülmeye başladı." - "Ya ikincisinde?" - "Çıkarıp gösterdim."

----TOPA TUTULUR--

Bir gün padişah bir yarışma düzenlemiş. Kızını halkın önünde soyunduracak ve şeyi kalkmayana büyük miktarda altın verecekmiş. Ülkenin her yerinden yarışmaya katılanlar olmuş.. Tabi bir de Nam-ı Kemal.. Ama diğerlerinden daha hazırlıklı gelmiş o. Şeyini, kalkmasın diye bacağına dolamış... Yarışma başlamış. Padişahın kızı da ne öyle, güzeller güzeli.. Taş gibi bir vücudu var, dayanılacak gibi değil... Hal böyle olunca da herkesin şeyi kalkar; kurşuna dizilir, bizim Nam-ı Kemal'in bacağı kalkar; topa tutulur!

--YÜZME BİLMEYEN TERK ETSİN--

Bir gün stadyumda en çok kim boşalacak diye yarışma düzenleniyor. Önce Alman boşalıyor ve tam 2 litre çıkartıyor, spiker stadyumdaki seyircilere "2 litre" diye söylüyor. Sonra Fransız boşalıyor ve tam 5 litre çıkartıyor. Spiker "5 litre çıktı" diyor seyircilere. Bizim Nam-ı Kemal geliyor. Spikerin elinden mikrofonu alıyor ve şöyle diyor "lütfen yüzme bilmeyenler stadyumu terk etsin."

---YARIŞMA---

Stadyumda yapılacak en çok kim kadınla ilişkiye girebilir yarışmasına bizim Namık Kemal de katılır.Önce fransız bir...iki..üç...üçüncü kadında kesilir.Sıra ingilize gelir o da bir..iki..sekiz..sekizincide tıkanır. Sıra bizim Namık Kemal'e gelir ..bir..iki..derken yüz...yüzbir..namık hala devam ediyor.Sunucu şaşırmıştır.
"Namık aştı kendi sayın seyirciler bütün kadınları bitirdi şimdi tiribünlere doğru koşuyor. Kadın çoluk çocuk demeden herkesi halediyor Namık Kemal. Evet bütün tribünü bitirdi bana doğru koşuyor.Ve "Yapma Namık Ahhhhh"".....

İyi Kötü Yorumlarınızı Bekliyom :popcorn:

Takımı
Besiktas
1. Muhteşem yarıldım :lol: "2.de Benimkini Gösterdim" :twisted:

abi herşeyi güzel olmuş e.s. ama 2.si öyle deil:Namık askere gider ve bu askerler hep komutanın karısını s.ker tabi bunu namık ta yapar komutan kim s.kmedi die kontrol yapmak için kadını tüm binanın önünden çırıl çıplak geçirmeye karar verir namık son sıraya geçer düşünür ve s...ni bacağına bağlar s.ki kalkan kurşuna dizilecektir sonra 1-2-3... demeden sıra gelir ve herkes ölür sıra temele gelir temelin bacağı kalkar ve komutan bunu kurşuna deil topa dizin der :) böyle olması gerekiyodu yada ben öyle duydum :)

Namık Kemal ünlü bir şairimizdir. İsminin böyle saçma sapan fıkralar ile kirletilmesini istemeyiz. Namık Kemal yerine Temel vs. herhangi bir şey yazarsan sevinirim. ^^

Yukarı Alt