- Resim Silinmiş.
:!: Uyarı bu yöntemi sadece arkadaşlarınızla şakalaşmak için kullanınız Chat kısmında All dan yada globallerde kullanmanın cezası süresiz banlanmaktır :!:
Öncelikle burdan loader'imizi indiriyoruz.
Download
ZSZC Loader
Download

Ardından oyuna loaderle giriyoruz.Normal şekilde girersek bu yöntem çalışmaz.
Gelelim asıl olaya burdaki mantık \n kodunu kullanarak chat penceresinde bir satır aşağı kaymak.Ama bunu chat penceresine örneğin ; \nDeneme(FROM):asdf şeklinde gönderirseniz gönderdiğiniz kişiye Deneme pm atmış gibi gözükür. Ve en inandırıcı kısmıda karşımızdaki yazıya tıkladığında tıpkı normal pm lerdeki gibi charın adı chat penceresinin yazı yazma bölümünde gözükür. Size görsel bir örnekle açıklayayım.
- Resim Silinmiş.
Karşınızdakine bu yazı şöyle gideceğinden ( bizim charın adı deneme 2 olsun)
Deneme2(FROM):s.a
Deneme(FROM):asdf
Karşınızdakine hem siz(Deneme 2) Hemde Deneme pm atmış gibi gözükür.
Arkadaşlarınıza böyle şakalar yapabiliriniz :twisted:
- Resim Silinmiş.
Tekrardan hatırlatayım bunu kötü emellerinize alet etmeyin :twisted: şaka amaçlı kullanım için paylaştım birisinin şikayet etmesi durumunda süresiz ban yersiniz.
Saygılarımla,

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
çok açıklayıcı olmuş fakat biri bana bunu yaptığında onun ismi çıkmamıştı yani gmnin ismiyle ard arda 2 3 kere yazdı bu mümkünmü

En üstte adı illaki olur fakat en üstte yazar karakter sayısı yettiğince 50 kere bile adı yazmadan başkası adına pm atabilir ama hepsi aynı anda gelir :thumbsup:

bende bunu normal sroda yapmıştım ama \n kullanmadan belli bi boşluk bırakark yapmıştım gm takliti yaparak adamdan +5 60lvl kalkan almıştım ama sonra acıdım geri verdim

Yukarı Alt