1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

MYTHEON BASIN BÜLTENİ YAYINLANDI

1. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
    [​IMG] MYTHEON BASIN BÜLTENİ YAYINLANDI [​IMG]

[​IMG] Duyuru Anasayfamızda Yayındadır ;
    http://www.extraloob.com/v6 [​IMG]

Daha önceden sizler için bu mesajımızda Mytheon Online oyununun tanıtımını yapmıştık, bir diğer mesajımızda ise yeni ekran görüntülerini yayınlamıştık şimdi ise sizlere oyunun yeni bilgileri elimize ulaşmış durumdadır, TRUE GAMES VE PETROGLYPH, MYTHEON’UN KARAKTER SINIFLARI DETAYLARINI AÇIKLADI buyurun detaylı bilgiler ;

Warcaster, Elementalist ve Eidolon, PC Online Aksiyon-Strateji Oyun Dünyasının En Çok Konuşulan Oyununun Ana Karakter Sınıfları Olarak Açıklandı.
    Irvine, Calif., (1 Eylül, 2009) – Uluslararası Oyun firması True Games Interactive, Oyun Yapımcısı Petroglyph ile ortak olarak aksiyon ve strateji oyunları içinde en çok konuşulan oyun olan Mytheon’un eşsiz karakter sınıfları hakkında bilgi Verdi. Mytheon’un üç ana karakter sınıfı ile ilgili detayları görmek için lütfen aşağıdaki açıklamaya göz atınız ve Mytheon ana sayfasını ziyaret ediniz http://www.Mytheongame.com

Warcaster

Sadece ahmaklar Warcaster ile savaşma cesaretinde bulunabilir: neferlerin ve askerlerin komutanı.  Warcaster’ın taşlara olan tutkusu, onu üstün ve bilge bir taş ustası haline getirdi.  Bu taşlar, Warcasterların eline geçtiğinde ortaya çıkacak gücün büyüklüğü rakamlarla ifade edilemez…Onun kontrolünde, taşlar savaşçıya muzzam bir güç verir ve Warcaster yenilmez bir savaşçı haline gelir.  Warcaster’ın bu gücü bir Elementalist ile beraberken ya da karşı karşıya geldiğinde tam anlamıyla bir teste tabi olur. Elemantalistler büyüleriyle tek bir hamlede bir katliam yapabilir. Warcaster’ın zayıf yönlerinden sakınmak için heal gücüne sahip bir büyücü ile ittifak kurmak faydalı olacaktır.

Elementalist

Apollo’nun önde gelen rahiplerinden Pythia ile yollarını ayıran Elementalistler, artık insalığa karşı savaşmaktan vazgeçtiler. Kaderlerini etkileyen bu kararlarının sonucunda Elementalistler Tanrılara meydan okuyarak insanlık için mücadele etmeye başladılar.  Yeryüzünün Elementalistlere doğal bir hediyesi olan özel güçler sayesinde Elementalistler doğal yapıları control edebilmektedirler.  Elementalistler yer sarsıntıları yaparak yeri yarabilir, gök yüzünü control ederek şimşekler düşürebilir, heryeri yakabilir ve sakin sularda bir anda fırtına başlatabilir.  Elementalistler sahip oldukları gücü harmanlayarak kullanırlar. Onlar için en zor karar, saldırmak yada saldırmamak.  Elementalistler kendileri için savaşmayı başkaları için savaşmaya tercih ederler.  Düşmanları, Elementalistlerin savaşta olduğunu anlayamazlar. Bunu sadece bir kaç saniyeliğine bir ışık yüzlerine vurduğunda ve ölmeden hemen önce anlayabilirler. 

Eidolon

Mısırlı bilgeler sıradan ve sıradışı arasında bir bağ kurarak Dünya ve Cennet arasında bir denge kurmaya çalıştılar.  Sıradan bir insanın sıradışı bir piramidi nasıl inşa ettiğini asla bilemeyeceğiz.  Muhtemelen bu savaş, insanlığın zamanla Eidolonlara gereksinimini ortaya çıkardı.  Eidolonlar herçeşit taşı en iyi şekilde kullanabilecek yeteneğe sahiptirler.  Eidolonlar taşların gücünü öğrendikten sonra Yunan ırkına katılıp, onlarla birlikte Yunan Tanrıları’na karşı savaşmaya karar verdiler. Böylece daha sonra Mısır halkına yardım edebileceklerdi. Hiç uyumaksızın, geceler boyunca taşların en iyi şekilde nasıl kullanacaklarını araştırdılar.  Eidolonlar taşların sıradan güçlerine kolayca hükmedebilirler. Asıl amaçları ise, taşların sıradışı güçlerini kullanabilmektir.

Mytheon ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen resmi sitemizi ziyaret ediniz.
    http://www.Mytheongame.com

Petroglyph Hakkında ;
    Petroglyph, ABD’nin Nevada eyaletinin Las Vegas şehrinde kurulu bağımsız ve ödüllü bir oyun yapım firmasıdır. Petroglyph özellikle Real-Time Strategy (RTS) türü oyunlarda uzmanlaşırken, hergeçen gün de sektördeki çıtayı ileriye taşımaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen http://www.petroglyphgames.com. Adresini ziyaret ediniz.

True Games Interactive Hakkında ;
    California, Orange County'de yerleşik True Games Interactive, uluslararası, multi-player online oyun yayıncısıdır. MMO endüstrisinin online oyunlar yayınlamada ve işletmede geniş tecrübe sahibi kıdemli kişilerinden oluşan bir temel ekip tarafından kurulmuştur. True Games, yeni ve yenilikçi geliştirme fikirlerini online haline getiriyor, bunları en son teknolojisiyle oyun platformuna taşıyor ve mikro işlem gelir modellerini destekliyor. Mevcut online hakların lisansını almak için dünya çapındaki yayıncılarla ve özellikle online oynanmak üzere oyunlar geliştirmek için Petroglyph dahil dünya-çapındaki geliştiricilerle çalışıyorlar. UTV Software Communications Ltd (UTV) Hindistan’ın ilk entegre global medya ve eğlence şirketi, True Games Interactive’de stratejik bir rol oynamaktadır. UTV platformlar ve tarz ve türler genelinde içerik oluşturma yetkinliği ve kapasitesi ile Hindistan’ın yegane çok yönlü ve değişik hizmetler sunabilen medya ve eğlence şirketidir.
    True Games ilk oyunu olan Warrior Epic’i, (http://www.warriorepic.com) bahar 2009 tarihinde yayınladı.

UTV Software Communications Hakkında ;
    UTV Software Communications Ltd (UTV) Hindistan’ın ilk entegre global medya ve eğlence şirketidir. UTV Hindistan ve bağlı şirket ve iştirakleri değişik dağıtım platformlar genelinde değişik tür ve tarzda içerikler yaratmakta, oluşturmakta ve yayınlamaktadır. UTV organizasyonu içinde dikey olarak örgütlenmiş olan 5 iş alanı İçerik Üretimi ve Hizmetlerini, Sinema, Yayın, Etkileşimli Oyun ve Yeni Medya’yı kapsamaktadır.
    Hindistan’ın birincil menkul kıymetler borsası olan Bombay Menkul Borsasında kote edilmiş olmasının yanı sıra UMP PLC ayrıca Motion Pictures bağlı şirketi ile birlikte Londra Borsasında da kote edilen şirketler arasındadır. UTV platformlar ve tarz ve türler genelinde içerik oluşturma yetkinliği ve kapasitesi ile Hindistan’ın yegane çok yönlü ve değişik hizmetler sunabilen medya ve eğlence şirketidir.
    Walt Disney holds a strategic stake in UTV. UTV’nin Hindistan genelinde ve Mauritus, Birleşik Krallık, ABD ve Japonya’da bulunan işyerleri ile faaliyet gösteren bağlı şirket ve iştirakleri bulunmaktadır. Walt Disney’in UTV’de stratejik bir hissesi bulunmaktadır.

Saygılarımızla,

*

Son düzenleme: 31 Ekim 2015
  2. NatiliuS

NatiliuS Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    silkroadın bu son yaptığı olayın üzerine yeni mmo ilaç gibi gelir :)

3. catman

catman Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herzaman en hızlı extraloob.com ^^
    Güzel işler yapıyorsunuz tebrikler.
    extraloob bey işiniz yoksa yardıma ihtiyacım var bir bakabilirmisiniz ?
    viewtopic.php?f=5&t=150903

4. Critique

Critique Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Ekran görüntülerine bakmıstım güsele benzio ama allah kahretsin bu içimdeki silkroad sevgisine :)

5. AliceCullen

AliceCullen Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci.
    Rüzgarın Savurduğu,Denizin Boğduğu,İnsanların Üzdü
    Evet. Güzel oyuna benziyor bide okan abi tanıtınca :D :mrgreen:

Ps:çok güzel olmus ellerine sağlık okan abi.

6. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
    silkroad sevgisi hepimizde var ama warrior epic olsun karahan olsun bu sevgiyi yıkamadı lakin şunu diyebilirim ben şimdiden mytheon'a hazırım direk geçişi yaparım lakin oyun sorunsuz ve hatasız olursa sro kadar zevk alacağımdan bu güne kadar yayınladığımız bilgilerden dolayı eminim, videoları izlerseniz ekran görüntülerine bakarsanız farkı göreceksiniz zati 8)

7. Leet1

Leet1 Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Forum yayın hayatına başlamıştır..forumda yöneticiliğimi almış bulunuyorum oradanda buradan da sorularınızı yanıtlayacağım..

8. Critique

Critique Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Sen öyle diosan Okan abi bi bakayım videolara bide acıldımı daha acılmadımı :)

9. Cube

Cube Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    warrior epic e çok büyük bir umutla başlamıştım çok çabuk sıkıldım. Buda pek bir ilgimi çekmedi açıkçası. ne zaman kılıcı kalkanı yöneticem skill diye bir şey olmucak, o oyunu bırakmam. Lakin skilldir yaratık kesmedir bunlarda sro yetiyorda artıyor. Yaratığa tıklayıp 1-2-3 e basmak pek zevk vermemeye başladı ^^

10. Titanyum-X

Titanyum-X Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yarın işe gidecegim cevap bekliyorum. PM ne bakabilirsin.

11. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63

halledildi kuzum :muck:

12. Titanyum-X

Titanyum-X Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür ettim :)

13. SatanicTurtle

SatanicTurtle Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Güzele benziyor :wink1:.

14. Bartowski

Bartowski Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    charı satıp baslasakmı dıcem cara alıcı cıkmaz ya =//

15. TheBigDady

TheBigDady Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar mühendisi
    Ellerine sağlık okan abi
    Ps: Paylaşım için teşekkürler.

16. Elessar

Elessar Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ninja, Karateka
    Oyun harika olacağa benziyor^^

17. Intensify

Intensify   olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    36
    evet bende başlıyacağım bu oyuna daha doğrusu çok kişi başlar.Bu sronun yaptıklarından sonra

18. NiGHTMaRe

NiGHTMaRe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bendemi gelsem :?:

19. SoullessLife

SoullessLife Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci

sen öyle diyosan.. kayıt oldum hemen :thumbsup:

20. _MaGieR_

_MaGieR_ Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler bilgi için deneyeceğim.

Ve burda ben, bilmiyorum sizin için bir önemi var mı ama, exl ye teşekkür etmek istiyorum sro ile ilgili her türlü haberi en kısa sürede bizlere ulaştırdığı için, bu bazıları için iyi bazılar için kötü olsa da er geç öğrenicektik ve belki daha kötü bi şekilde öğrenicektik, exl TEŞEKKÜRLER