1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Mysro'da 90 Glavier İsroda Takaslık...

1. herhangi66

herhangi66 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Evet arkadaşlar konunun başlığındanda anlaşıldığı gibi mysrodaki charımı isroda takas etcem mysro baydı artık...Ama takas edeceğim kişinin kesinlikle bana güvenmesi lazım ve BİLGİLERİ İLK BEN VERMEM...Mysroda bildiğiniz gibi şifre değişmiyor :S Oyunistanbul yetkilileri önceden parayla değiştiriyorlardı bu sabah konuştum notice atarız talep olursa gm ile konuşup yeniden başlarız dedi ama kesin birşey yok onun için alacak adamın bilgisine olsun...Şimdi chara geçelim char 90 Full str Glavierdir...1b parası+ +7 glaviesi ve full blue seti vardır...Bankası element tablet stone doludur...Serverde herkes tarafından tanılan bir chardır..Kimileri hoşlanır kimileri çekemez orası beni ilgilendirmez :D Şimdi chardan ssleri koyayım.K.bakmayın hepsini tek tek düzenleyemedim karışık koyuyorum....

2. herhangi66

herhangi66 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Bu Arada unutmuşum Bana ulaşmak içi =dj_arda_6_6@hotmail.com adresini eklemeniz yeterli :)

3. kzifirk

kzifirk Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bnm sro 70 lvl fufa nukerim war server zes ne dersin?

4. destroyer12

destroyer12 Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    kardeş benimde charım vardı sattım 75 liraya.+7 phy %79 glaviesi vardı+5 set 89-90 chest legsi vardı.1.5 bilde para vardı.ben zor sattım kardeş.ilgilenene pek fazla olmuor hayırlı satışlar