Resmi Koyma İhtiyacı Duydum Gm Tarafınan Arkadasım Ve Ben Satışlarımıza Devam ettiriyoruz.İnanmayanlara Gm tarafından atılmış noticeler Oyunda Olanlarda Görmüştür.

Agilla demiş ki:
Resmi Koyma İhtiyacı Duydum Gm Tarafınan Arkadasım Ve Ben Satışlarımıza Devam ettiriyoruz.İnanmayanlara Gm tarafından atılmış noticeler Oyunda Olanlarda Görmüştür.

ne güzel sallıyon öyle orda bile pm StrongKing diyo Aptal herif o BeBet0 Şuanda PK sifresini bi kac kisi bilio milleti kekleme mal :oldie:

Adama kekleme dıyorsunda Pre'yi felan gormuyon galıba sonra peti ? xD sılk satısı yoksa nasıl oldu bunlar.? Sahsen ben agilla nın Milleti Kekliye Bileceyini Sanmıyorum.

bişey sorabilirmiyim yha adam gold karsılıgı silk satıyo extraloobun adını werıyoo dogrumu

halitagaa demiş ki:
Agilla demiş ki:

ne güzel sallıyon öyle orda bile pm StrongKing diyo Aptal herif o BeBet0 Şuanda PK sifresini bi kac kisi bilio milleti kekleme mal :oldie:

mysrodada melek yok

Yukarı Alt