Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Bu şerefsiz Bana ve guildime cektirdiqi eziyet kalmadı...Buraya onun bir şerefsiz oldugunu kanıtlamak ıcın bir konu acıyorum...Başımdan qecen olay şuydu
Bir gün unionda konusuyordum...Bir arkadas bana özelden kfr etti hiç anlamsız yere Bende uniona lütfen kfr etme falan yazdm..YamanBoy da (gercek adı Emre) Bana Ndn uniona yazıyorsun özelden yazsana dedi bende nasıl insanlar guildinizde barındırıyorsunz ..Bunu size anlatmak ıcın uniona yazdıqımı söledim..bu yine aynı şeyleri söledi..Bende yaman boya özeldn dedim ki " Adam annemi .... yapıcak..ßen öle bakıcam he yok öle yaqma " dedim we bunu butun unıona " Benım anneme küfür etti anneme .... yaparım " falan diyerek acıkladı ..Böle şerefsizle aynı unionda durulurmu !! PM : Kinqstone Guild : 0nly4Fun Bu oyun sadece eglence için böle şerefslikler yapmayalım arkadslar bu mysro serwerindeki sadece 1 şerefsizin ortaya cıkışıydı.... işte Resim inanmayanlar için

Buda imageshack

Eger Resimlerim acılmazsa şu linke bakın ;
http://img35.imageshack.us/img35/5601/sro2009071415401874.jpg

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Konuda çok fazla küfür etmişsin + küfürlü resimler yayınlamışsın düzeltmezsen ve resimleride sansürlemezsen konuyu kaldıracağım.

Unutmayın herşeye rağmen burası genel bir forumdur herkeze hitap eder , oyunda hacklenmeniz yada yaşadığınız diğer özel durumlar nedeniyle gelip burada küfür edemezsiniz !

Kemalist demiş ki:
Konuda çok fazla küfür etmişsin + küfürlü resimler yayınlamışsın düzeltmezsen ve resimleride sansürlemezsen konuyu kaldıracağım.

Unutmayın herşeye rağmen burası genel bir forumdur herkeze hitap eder , oyunda hacklenmeniz yada yaşadığınız diğer özel durumlar nedeniyle gelip burada küfür edemezsiniz !
:thumbsup:
resimler gorunmuyor :?

Kemalist demiş ki:

ßen kmseye küfür eTMedim sadece mysro oynayanların bu kişiye guvenmemelerini öne sürüyorum

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ahmetgun41 demiş ki:
Kemalist demiş ki:

ßen kmseye küfür eTMedim sadece mysro oynayanların bu kişiye guvenmemelerini öne sürüyorum
Allahtan küfür etmemişsin küfür etsen ne olurdu acaba.

ahmetgun41 demiş ki:
http://img35.imageshack.us/img35/5601/sro2009071415401874.jpg

Gir bak kardeşim ßen küfürlü resm koymadım bana edilen hakaretlere yyanıt werme amaclı cvplar onlar
Sana hakaret edildiyse cevabınıda oyundan ver , burası küfür edip hakkını aracağın bir yer değil.

Kilit .

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt