1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

MySRO - DB Botu Çalıştırmak [ Resimli Anlatım ]

1. istavroz

istavroz Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Tarih Öğretmeni
    İlk Önce Bot'umuzu İndirelim.Googleden Taratıp Crack'e Ulaşabilirsiniz

* MySRO'nun Yüklü Olduğu Klasör'e Atıp Rar Arşivinden Çıkartıyoruz.
    * Resimler'i Takip Ederek Devam Ediyoruz.

Klasör İçinde Bulunan ''Media Patcher'' Adlı Programı Açın.(Patch Yazısına Tıklayınca Media.pk2'yı Seçtircek Media.pk2'yı Seçtirin Mutlaka)

Ardından ''SrProxy'' Açıp , IP Bölümüne 216.18.218.150 Yazın.
    Sonra ''SRO_DB.BOT Loader.exe'' Açın Change Folderden MySRO'nun SRO_Client'ini Seçin ve Öyle Bırakın.(Sakın Start Game'e Basmayın)
    Tespit Edilen Hatalar :

1) Botla Oyuna Girdikten Sonra Atack Pet veya Üstünüzde Avatar Dress Varsa Çalışır , Fakat Işınlandığınızda Bot Artık Çalışmaz , Şehirdeyken Çok Pot Basar yada Kasma Yerine Gittiğinizde Pot Basmaz , Skill Basmaz Ölür.Yapmanız Gereken Botla Kasarken Avatar veya Atack Pet'lerinizi Bankaya Koymanız Tavsiye Edilir , Yoksa Sürekli Hata Alırsınız.

2) Eğer Oyunda İseniz ve Çarınızın Skilleri Botta Görünmüyorsa , Atack Pet veya Avatar Dress Üstünüzde Demektir , Buda Skill Gözükmemesine ve Atack Yapamamasına Neden Olur ..

3) Eğer Botla Oyuna 1 Kere Bile Girdiyseniz , O Andan İtibaren Media.pk2 Kapanmış Demektir , Yani Demek Oluyorki , Oyuna Botsuz Girdiğinizde KAPALI ''Undergoing to Upload'' Hatası Alırsınız.Bunun İçin Bot'suz Oyuna Gireceğinizde Oyunun Yüklü Olduğu Klasör'e Yeniden Media.pk2'yı Atmanız Gerekmektedir.

4) Eğer Bot , Pot basmaz veya Skill Basmazsa ''Nadiren Görülür'' Oyundan Çıkıp , Yeniden Botla Girmelisiniz.

5) Bazen Launcher'den Girince ID-PW Yazınca Oyuna Girmez Sürekli Çıkıp Girip Denemeniz Lazım.

2. aykut4634

aykut4634 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu hata hakkında bilgisi olan var mı ???? [​IMG]

3. mercanizm

mercanizm Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bot sadece attack yapmıo pota fılam basıo yaratıkların yanına gırınce hersey normal ustumde dress petde yok bunda once gayet guzel kullanıodum yardım plsss