Evet arkadaslar son günlerde canım bazı şeylere çok sıkıldı bu yüzden bu oyunu bırakıyorum .
Ama şunu bilin ki Oyun bahane .
Ben bu oyuna eğlenmek için giriyodum artık oyuna girerken sıkılır vaziyettte girmeye başladım.
Yiğenlerimin yanına iSro ya dönmeye karar verdim inşallah caymam.
90 Lv Bowman
87 Lv Glavie
87 Lv Blader çarlarımı satıorum
Ve 64 +9 Seal of SUN Full Blue bow satılık 10 ytl ptt ile hallederiz
Yada iSro da takas da yapabilirim (Server farketmez)
MySro daki arkadaşlarım sizle iyi vakit geçirmiştim ama herşeyin bir sonu war .
Güzel bişey ögrendim insanlardan sağolun gerçekten bu tecrübeyi yaşatanlar bana ilerdeki hayatımda
yürürken adımlarımı sağlam basmamı sağlıcak olan herkeze teşekkür ederim ve bu serverdan ayrılırken
üzüldümmü ? -evt
Her türlü detay için mailto:[email protected] ulaşın .
Hoşçakalın Türkler.

ben Yakushima tanıyan güvenir.

ben halil anıl bu başına gelenlerin tek sorumlusu sensin+umut fazla güvenme kendine bugün yarın benden ne aldıysan 1 tek zerresine kadar geri vereceksin bakalım görelim.

halilvurucu demiş ki:
ben halil anıl bu başına gelenlerin tek sorumlusu sensin+umut fazla güvenme kendine bugün yarın benden ne aldıysan 1 tek zerresine kadar geri vereceksin bakalım görelim.
Halil bak sana bir fıkra .
Nasrettin hoca birgün evden çıkmış çarşıya neyse alışveriş yapmış torbaları yüklemiş eve döner.
Eve gelir bakar hırsız ne war ne yok almış götürmüş.
Yanar yakınır bağırır çağırır komşular soyuldum der
Komşular gelir nasıl soyulduğunu anlamaya çalışır
biri derki -"hocam kapıyı açık unutursanız olcağı bu"
diğer biri "evde o kadar değerli eşya bırakırsan herşeyini alırlar"
diğer biri "herkeze paran olduğunu söylersen olcağı bu"
Hoca sinirlenir sorar
Lan hırsızın hiç mi suçu yok!

Tekrar düşün güzel vatandaşım benim .. .

"ben halil anıl bu başına gelenlerin tek sorumlusu sensin"
HIRSIZIN HİÇ Mİ SUÇU YOK !

DiWaC demiş ki:
Heh Smdi Bu fıkrayı sen anlattın hıc alakası yok konuyla.. ßiz o hırsız dedıgınz şahıslara güvenmıstk.Kendılerı ıyı nıyetımızı suistimal ettiler ayrıca Kımseye bagırıp cagırıp soyulduk dedıgımız yok herkes neyın ne oldugunu bılıyor o açıdan sorunda yok..Ve kapıyı acık unutmadık acık bıraktık o guvenımızdendır.. evde o kdr degerlı esya bırakırsan dedıgın yer ıcınde serverde herkes bızı tanıyor bızde hrkesı buda o yuzdendır..son olarak kmseye Sunumz var yada İşte paramız var vsvs şeklnde artslk yapmadk Hep alcak gonlluydk hala öyleyız aksini iddaa eden warsa buyursn hodri meydan neyse cok konustm bosuna yorulmussn fıkra ıcın netıcede herkes herşeyi biliyor..
Saçma sapan yorum yazma
Hırsızlık zaten bir zaman güvenirdin sonra hırsızlık yapınca güvenini yitiriyosun
Benim hırsız dememe yanlış diosun
ama hırsız olduklarını savunusoun for example"ßiz o hırsız dedıgınz şahıslara güvenmıstk"
2.cisi
"Kımseye bagırıp cagırıp soyulduk dedıgımız yok"
Mysro konusunda emre nin açtığı bir konuda halilin ismi geçior soyuldu diye bu bence yeterince açık
3.cüsü
"Ve kapıyı acık unutmadık acık bıraktık o guvenımızdendır"
kapıyı açık bırakıosun bu şu anda benim de bir zaman lar size kapıyı açtığımın göstergesidir şu anda eğer bir acı hisset miş olsaydın yorum yapmaya tenezzül edemezdin
4.cüsü
"son olarak kmseye Sunumz var yada İşte paramız var vsvs şeklnde artslk yapmadk"
Critical 15 in fotoğrafını koyup noob diye bağırıyodun konusu hala açık .
Hotanda sunlarımı alıp gösteriyodun bunu sen bilirsin bir tek
Hodri meydanmış BİR KERE BENİM SENİNLE İŞİM YOK KARIŞMASANA
benim işim Halille sen karışamazsın

Wax Whine demiş ki:
Dostlar şimdi tartışmayı kesin ve birisi güzel güzel olanları anlatsın :wink1:
Şimdi oyun isimleriyle hitap ederek anlatıyım

Yakushima(Ben) - HaLiLVURUCU - Heretic - SealOfPhic - DeathTomato-DiWaC
Şimdi MySro takımıydık
HaLiL - BEN - DiWaC 3 ümüz böle birbirimize güveniyorduk ama baya samimiyDİK.
MySro kapandı . HaLiL ve ben birbirimizn karakterlerinin şifresini biliyorduk
Fembria serveri açıldı halil ben diwac oraya geçtik
bir gün bir olay oldu halille tartıştık büyüdü büyüdü sonunda küfür et bana dedi bende kıramadım ettim
sonra dediki sunlarını çalacam herneyse mysro açıldı ertesi hafta mysro açıldı girdi sunlarıımı çaldı bende geri istedim vermedi
fembria başlığında sunlarımı çaldılar dalga geçtiler sonrasında DeathTomato ve SealOfPhic e güvenmeye başladı bunlar bir 4 lü oldu sanırım sonra bunlarda madem ondan çaldılar bizde onları soyalım dediler soymuşken herkezin güvenini yitiriceksek Hereticin +9 sununda alalım dediler (bu tahmin) sonra soydular HaLiL ile DiWaC ı şuan ben mysro ya dönmeye niyetli deilim ama kabul ederlerse umut ( sealofphic ) - batum(deathtomato) sunlarımı geri verirlerse oyuna dönebilirim.
Umut ne dersin :) tomatoyada 89 legs vermiştim amonla konusup +5 spearını ayarlamıştım seal size karakter sattım şifresini bildigim halde 1 kere bile girmedim aranıza alın ben sizle devam etcem ne yazıkki beni soyanlara daha çok değer vermiştim

Cevabını bekliyorum batum-umut ne dersiniz...

ben halil vurucuoğlu sizin gibi leş kargalarıyla bir zaman arkadaşlık yaptııımdan kendimden iğreniyorum biriniz dior halil benm güvenimi suistimal etti sunlarımı çaldı diyor kendisi fembriada omar die bir mısırlı arkadaşın itemlerini çaldıında istedim ver adamın itemlerini dedim o sana bişi yapmadı dedim asnıl da bana ona bir soru sordum benimi halilimi tercih ediyorsun dedim oda kararsız kaldı bende itemlerine çöktüm şimdi yalvar belki itemleri veririm dediğinde benim nevrim döndü çünkü ben kimseye yalvarmadım ve mısırlının öcünü aldım itemlere çöktüm soymadım!.ardından bu bana hergün mysrodan yalvarıyor bütün ne kadar yalakalık varsa sıralıyor kabul etmedim bu 1.ci
2. si batuma oyunda çok güvendim ve onu bir kardeşim bildim oda beni çok güzel sattı ama şunu unutmasın lar batum ve umut ben anıl gibi boş laf yapıp 2 söz söleyip korkutmaya çalışmam bu yazıyı okuyan herkese and olsun benden ne aldılarsa tek tek geri verecekler.ha eğer hala kendilerine güvenip dalgaya almaya çalışan olursada o gün geldiğinde tek tek 2.başlığı okuyacak.
son olarak anıl gayet sevinçli halde ve hayasızca umutla batuma arkadaşlık teklif etmeye çalışıyor görün yüzsüzlüğü herşey ortada beni az çok herkes tanıyo kendinizi böyle bu hallere düşürüp elime bişiler geçiyo sanıyorsunuz. Nasıl ki anıl bana yaptığı yamuğun bedelini ödedi sizde ödeyeceksiniz ve son sözüm sana anıl eğer bu anlattıklarımı yalanlamaya kalkarsan sen hayatımda arkadaş olduum kişilerden en adisi olursun allahta şahit bu sözlerin doğruluğuna.ve kimse merak etmesin bize yapılan hiç bir yanlış karşılıksız kalmadı.

DiWaC demiş ki:
Tmm ya zaten HaLiL'in söyledikleri herşeyi acık acık ortaya koymus..ßu zamana kdr millet sadece konustu hıc kımse bi icraat gösteremedı..Anıl sen bna qelms smdı snle meselem yok halil bnle konuşsn dıyosun..Mysro yuzumuze bakmazdn pmmıze cevap wermezdn lan..Fembriada halille kavga edınce hemen bna yavşadın dırek benı yanına cekmeye calıstn bn yermıym yemem..ßak bakm smdı ben su durumda halili bırakp qdebılrdm yada batumn yaptıklarını bende yapabılrdm ama sonucta omuzlarma yuklenms bı yük bi güven vardı bu guvenı satmakta her yigidn harcı deıl helal olsun batum sen yaptn bnu..Ayrıca Smdı qelıp bna sen muhattapm deılsn dıyemezssn mysroda halile yalvardıgın ssler hala pcde duruyor ıstersen koym bi yüzleşelm..Smdide git batumla umuta yavşa demi hmen..Onlarda aralarna almıcaklar snde kendıne ciger dilenecek bi kasap bulursn artk..ßnce bırak sen oyun davasını yasn 17 akıl yasn 7 bıle yok git sen kumdan kale yap bırak herşeyi..
senin yaşın 19 mu neyse diyelim 19 akıl yaşın 70 olsun .
Sorarım sana ÇOCUK bedenen.Sen çok kendini bir şey sanıon galiba ?
63 lv ken sen biz 90 dık ...
Sen doğmuşken biz embriyoyduk .
Şimdi sen benden bir kaç yaş büyük olabilirsin Ama bu seni benden akıllı olduğunun ispatı deil.
Böle bi ispatın yok ise senin AKIL yaşında 0-6 olabilir idiot diolar
sorarım sana idiot
Zaman sana göre görecelimi?
Ve sorarım tekrar sun sadece bir parıltımı yoksa emekmi?
Tebrik ediyorum şu ana kadar yazdığın en güzel(saçmalamakta) yorumdu

"ßnce bırak sen oyun davasını yasn 17 akıl yasn 7 bıle yok git sen kumdan kale yap bırak herşeyi"

Soru 1 : Kumdan kale yapmak oyun mudur :?: Herkeze göre EVET
Soru 2 : Oyun davasını bırakması istenen bir kişi başka bir oyunu oynaması istenmesi ne kadar mantıklı :?: Mantıksız
Soru 3 : Zaman görecelimidir :?: Hayır ... DiWaC aksini ispat eden yorumlarıyla herkezi şaşırtıyor

karmenelectra demiş ki:
DiWaC demiş ki:
Tmm ya zaten HaLiL'in söyledikleri herşeyi acık acık ortaya koymus..ßu zamana kdr millet sadece konustu hıc kımse bi icraat gösteremedı..Anıl sen bna qelms smdı snle meselem yok halil bnle konuşsn dıyosun..Mysro yuzumuze bakmazdn pmmıze cevap wermezdn lan..Fembriada halille kavga edınce hemen bna yavşadın dırek benı yanına cekmeye calıstn bn yermıym yemem..ßak bakm smdı ben su durumda halili bırakp qdebılrdm yada batumn yaptıklarını bende yapabılrdm ama sonucta omuzlarma yuklenms bı yük bi güven vardı bu guvenı satmakta her yigidn harcı deıl helal olsun batum sen yaptn bnu..Ayrıca Smdı qelıp bna sen muhattapm deılsn dıyemezssn mysroda halile yalvardıgın ssler hala pcde duruyor ıstersen koym bi yüzleşelm..Smdide git batumla umuta yavşa demi hmen..Onlarda aralarna almıcaklar snde kendıne ciger dilenecek bi kasap bulursn artk..ßnce bırak sen oyun davasını yasn 17 akıl yasn 7 bıle yok git sen kumdan kale yap bırak herşeyi..
Şimdi sen benden bir kaç yaş büyük olabilirsin Ama bu seni benden akıllı olduğunun ispatı deil.
sorarım sana idiot

"ßnce bırak sen oyun davasını yasn 17 akıl yasn 7 bıle yok git sen kumdan kale yap bırak herşeyi"

Soru 2 : Oyun davasını bırakması istenen bir kişi başka bir oyunu oynaması istenmesi ne kadar mantıklı :?: Mantıksız
Soru 3 : Zaman görecelimidir :?: Hayır ... DiWaC aksini ispat eden yorumlarıyla herkezi şaşırtıyor
Anıl Şu Lafından Hiç Hoşnut oLmadım ''63 lv ken sen biz 90 dık'' Tabi Zaten Private Server'da 90 Lv oLmayı Başarı Sayan Teq İnsan Sen oLuryorsun Galiba.

karmenelectra demiş ki:
DiWaC demiş ki:
sorarım sana idiot

ulan adamlara öğrendiğin bi kaç şeyi sölemeye çalışıyon asıl konuyu saptırıyon bnm yazdıklarıma cevap bulamıyon herşey ortada işte sen bu kadar aciz bir kişiliksin burdaki insanlara felsefeden akıldan carttan curttan sözediyon kimilerini aşşalamaya çalışıyon koçum şunu aklına koy her şey akılla lisansla bitmiyo bir insan şerefi namusu için yaşar eğer bunlar yoksa ottan bi farkı yoktur senki bu yaşında şerefi gururu hiçe saydın dua ette real yaşamında namusun elinden gitmesin bakalım başkalarınada zamanın göreceliliğini anlatabilirmisin biz her yerde gururumuzu şerefimizi ayaklar altına almadık millette bu karakterimize hasta saten düşün bizim karşımızda olan insanları sende biliorsun az çok insanların karakterini sen bana o sunlar için köpek oldun başta sölediğin bütün hakaretlerini yuttun yuttunki ''ben bir ayıyım''bu kelimeyi çok kullandın ve bnm sunlar çalınınca birden atağa geçtin zaman yine benim lehimde dönecek ve ya sen oyunu tekrar bırakıcan yada gelip biraz daha ağlıyacan bana ha bana yalvarırken ki sslerini koymucam siteye içinde orda bi yerlerde biraz daha gurur zerresi olduğunu düşünüyorum çünkü.

karmenelectra demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
Dostlar şimdi tartışmayı kesin ve birisi güzel güzel olanları anlatsın :wink1:
Şimdi oyun isimleriyle hitap ederek anlatıyım

Yakushima(Ben) - HaLiLVURUCU - Heretic - SealOfPhic - DeathTomato-DiWaC
Şimdi MySro takımıydık
HaLiL - BEN - DiWaC 3 ümüz böle birbirimize güveniyorduk ama baya samimiyDİK.
MySro kapandı . HaLiL ve ben birbirimizn karakterlerinin şifresini biliyorduk
Fembria serveri açıldı halil ben diwac oraya geçtik
bir gün bir olay oldu halille tartıştık büyüdü büyüdü sonunda küfür et bana dedi bende kıramadım ettim
sonra dediki sunlarını çalacam herneyse mysro açıldı ertesi hafta mysro açıldı girdi sunlarıımı çaldı bende geri istedim vermedi
fembria başlığında sunlarımı çaldılar dalga geçtiler sonrasında DeathTomato ve SealOfPhic e güvenmeye başladı bunlar bir 4 lü oldu sanırım sonra bunlarda madem ondan çaldılar bizde onları soyalım dediler soymuşken herkezin güvenini yitiriceksek Hereticin +9 sununda alalım dediler (bu tahmin) sonra soydular HaLiL ile DiWaC ı şuan ben mysro ya dönmeye niyetli deilim ama kabul ederlerse umut ( sealofphic ) - batum(deathtomato) sunlarımı geri verirlerse oyuna dönebilirim.
Umut ne dersin :) tomatoyada 89 legs vermiştim amonla konusup +5 spearını ayarlamıştım seal size karakter sattım şifresini bildigim halde 1 kere bile girmedim aranıza alın ben sizle devam etcem ne yazıkki beni soyanlara daha çok değer vermiştim

Cevabını bekliyorum batum-umut ne dersiniz...
Bak anıl ben Batum
1.89 Lw Legs halo'nun du
2.spear da AMON nun du hem bn senin nasıl bri oldugunu biliyorum ve sn şimdi bnlar ne gzl kavga etmiş bnde arada kaynak yapim yim diye düşünüyorsan baştan unut bn seni SİLDİM!! aç köpekler gibi saldırma YOL AL!!!!.

değermiş kusarım senin değerine bu batumada helal olsun çok fena sokmuş lafı artık sen değil oyunu komple sanal alemi bırakırsın bi insan bu kadar rezil kepaze bir kişil olabilirmi battı bu arkadaşa katılıyorum. ama gülmekten zuahahaheahahe yerinde olsam gider bi apartmanın 5. katından atardım kendimi :D:D:D

anıl bak bu iyiliği herkes yapmaz ah sen benim değerimi bilcende görcez uzun zamandır senin için çabaladım çabaladım ve sana verebileceğim en güzel hediyeyi buldum derdine çare oldum lan bu kıyağımı unutma.

''Göbek eritmek için herşeyi denediniz mi ya da siz mi denediğinizi sandınız.Bu konuda olduğunuza göre sanırım hala

başaramadınız.Ve hala göbeğiniz var.Kimilerine göre göbiş gibi tatlı bir hava katılmaya çalışılsa da göbek hiç de sempatik bir

görüntü sergilemese gerek.Kilonuz normal olabilir fakat vücudunuzun belli bölgelerinde birikmiş olan ve orantısız görünen

fazlalıklar bazen canınızı sıkar.

Kimi zaman basen bölgelerinde,kimi zaman kalçanız da ya da çoğunlukla göbeğinizde.İşte özellikle doğum sonrası göbek

oluşması pek çok kadının ortak sorunudur.

İlla kadın olmanız gerekmiyor.Günümüzde fastfood yemek alışkanlığı,fazla karbonhidrat tüketimi,masa başı işler ve haraketsizlik

gibi nedenlerle göbeklenme artış gösteriyor.Göbek sorunu özellikle gelişmiş toplumların başına bela olacak gibi

görünüyor.İnternet başında fazla oturmak ve bu saatleri abur cuburla atıştırarak geçirmek de yine küçük yaşlardan itibaren

göbek oluşmasına zemin hazırlıyor.

Ender Saraç adı bu noktada karşımıza çıkıyor.Doktor Ender Saraç göbek sorunu olanlara 3-4 hafta gibi kısa bir sürede çare

olabilecek bir diyet ve egzersiz programı hazırladı.Bu diyet programına uyarak belirtilen ezgersizleri düzenli olarak uyguladığınız

taktirde 3 hafta gibi kısa bir süreçte göbek sorununuzdan kurtulabiliyorsunuz.

Kendinize inanın.Diyettten ve egzersizden korkmayın ve 20 günden sonra müthiş değişimi görerek başarınızın keyfini yaşayın.

İşte başlıyoruz :

Hergün düzenli olarak mekik çekmelisiniz.Yere uzanın.Dizlerinizi karnınıza çekin ve başlayın.Daha sonra sopa ile egzersize

geçin.Bu harekette de bir sopayı ense kökünüze alıp iki elinizi geçirin.Yere sağlam basarak hızlıca sağa ve sola doğru daha çok

kalçadan yukarısını hızlı bir şekilde döndürerek birkaç dakikada bu hareketleri tekrarlayın. Bu haraket yan karın kaslarınızı

çalıştıracak ve eritecek.Sonrasında bir taraftaki kolunuzu, bükülmüş olan diğer taraftaki dizinize doğru hafifçe, sık sık ve seri

hareketlerle yaklaştırmaya çalışın. Dayanabildiğiniz kadar tekrarlayın. Bu haraket de yine karın çalıştırıyor ve göbek yağlarınızın

erime süresini hızlandırıyor.

Diyete gelince.Haftanın tek günleri aşağıdaki diyet listesini uygulamalısınız.

Sabah uyanınca: 1 bardak ılık ballı limonlu su (içine yarım tatlı kaşığı bal, 10 damla limon ekleyin).

Sabah sporu: 35 - 40 dakika tempolu yürüyüş yapın. Terleyin ve anlattığımız egzersizleri uygulayın.

Duş: Ham ipek kese veya kabak lifi ile 5 dakika fırçalar gibi göbek, basen, popo, bel sertçe fırçalanacak. 5 dakika kadar susam

yağı, kekik yağı, biberiye yağı, melisa yağı ile aynı bölgeye masaj uygulayın.

Kahvaltı: 1 adet kabuklu yeşil elma, 1 adet sert şeftali

Ara: 2 parmak taze dil peyniri yiyebilirsiniz.

Öğle: 1 porsiyon ızgara tavuk (derisiz), bol rokalı yeşil salata (taze soğanlı).

Ara (saat 15.00): 3-4 yulaflı bisküvi.

Ara (saat 17.30): 1 adet yeşil elma.

Akşam: 4-5 kaşık zeytinyağlı fasulye (az yağlı), 1 dilim tam ekmek, mevsim salatası.

Gece: 1 bardak şekersiz tarçınlı ılık light süt. 3-4 fincan rezene çayı, yeşil çay, mısır püskülü, kiraz, avakado yaprağı karışım çayı

için

Bu süre zarfında kesinlikle beyaz un,kola,rafine şeker,tere yağ,pasta,börek türü gıdalara yaklaşmamalısınız. ''

Thx For Ender Saraç.xDxDxD

zuhahahaha :D al al alda insana benze :D

Yukarı Alt