Durum
Daha fazla cevap için açık değil.

WeAre

Buralıyım
bence boş konu değil mysro yeni bir server sabit konusu yok + tek konudu boş diyenler acaba bunları biliyorlarmı

PhaetoN demiş ki:
deepdevilll demiş ki:
bence boş konu değil mysro yeni bir server sabit konusu yok + tek konudu boş diyenler acaba bunları biliyorlarmı
viewtopic.php?f=245&t=92469&hilit=
bu konuya bakabilirdiniz
Okan abinin tabiriyle ; Canımcım Orası Yorum Açıldı-Kapandı Kısmı Değil.DOWNLOAD kısmı.Sen ne zamandır Ecsro Oynuyosun ? Onu bilelim de ona göre konuşalım.Bu iş MHTC'den beri böyle , ama Respect açmıştı galiba (gscihan) açıldı-kapandı oraya yazıyoduk. bunun için öyle bir sabit yok . zaten ben bu topici çok bilmişlerin gelip de saçmalaması için açmadım.

burada seninle kavga edecek değilim zaten Ecsroda aldın ağzının payını sen o sana bi ömür yeterli

ensar şaka mısın sen kavga eden kim arkadaşım ayrıca ilk okul çocukları gibi kime şikayet edeceksen et :D gece gece güldürdün beni sağolasın dostum :D

_SarkopY_ demiş ki:
ensar00 demiş ki:
kavga etmeyin şakayet edecem bakın !!!
et abi et şu daha cinsinin ne olduğu belirlenemeyen varlık nolcağını öğrencek birazdann( görücez Mysroda da kafana nukerden 20k ları yerken)
hadi abisi sütünü içip yat sen veya git ödevlerini yap oyuncaklarınla oynada bana bulaşma sonunu sen iyi biliyorsun ...

arkadaşın attığı mesaja bakarmısın nukerle kafama 20k 20k atacakmış :D nasılda güldürdü beni kerata oyun bağımlısı olmuş bunlar :D

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt