- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

evet bu da gaia'daki ilk pvp'm..sslerde yok ama isteyen rev6 ya göz atabilir adamda full sos set mevcut..sun blade de cabası..bu saydıklarım beni yatırmaya yeter mi ? yetmeez ^^
5-0 lık skorla aldım paçasını aşagıya :curtain:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Tamam tbrk ederim ama adamm full str bladermi yoksa sun olduuğu için takan bir nukermi ?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
biz hiçbirşey kazanamadık.

bu aci sevgilisiyle oynuyordu ikiside banlanmıştı açıldı iyi oldu mutlular :P

bende bir pvp ile geliyorum yakında ^^

Dostum yavaştan alıyorsun emeğinin karşılığını.
Tabi virajlı yollardan biriside sp farm ondan sonra bizzat dibinde seyredeceğim pvplerini ^^.

ScREaM oF HaTE demiş ki:
tebrik ederim kayahan kardeşim gerçekten çok emek gerektiren bir charı çok büyük emekler sarfederek bu level'a getirdin :muck:
teşekkürler mert kardeşim işte idare etmeye çalışıyoruz..hele bir 90 olayım da :starving:

CaN_KsK demiş ki:
Dostum yavaştan alıyorsun emeğinin karşılığını.
Tabi virajlı yollardan biriside sp farm ondan sonra bizzat dibinde seyredeceğim pvplerini ^^.
haklısın cancım ya bildigin kasılmıyor partisiz :? pvplerde her zaman beklerim :mrgreen:

Polgara demiş ki:
Helal olsun hacım rezil etmişsin adamı :lol:
Bende ordayım artık geliyorum :starving:
valla baktım uniden noob moob dedi..laf attı tonla..elindeki sun' a mı güveniyor artık setine mi bilmem..ama daha da konuşamadı pvp den sonra :muck:

Bende yıkıyorum bunu dün baya kapıştık adamda som değil Sun blade ++ sos +5 set var ama ben 83lvim ara vermiştim.

+ Killing benimlede konuşmadı pvp'den sonra i dont talk with noobs dedi. Egosunu kırmışız sanırım lol.

Helal vallaha.Sos set var herhal onun üstünde sosunlar dizmedi daha :mrgreen: kolay değil sosun bladeli adam almak^^
benden sevgiler :twisted:

hacım onu da yığacaz inşallah..adamda sosun varsa bizde de +5-+6 set olur evelallah ^^
gene alacagım anahtarını o armudun..kesin joymaxle ilişkisi var adamın.

Yukarı Alt