Server
Assos
Takımı
Besiktas
Prada demiş ki:
Benim en etkili kopya çekme yöntemim kopyayı a4 kağıdına yazmaktı ^^ hoca sınav kağıtlarını dağıttığında hooop benim kağıdıda onun altına koyardım tek kağıt gibi dururdu ebatlar aynı olduğu için... kaldırır kaldırır bakardım.

Hep aynı taktikle yıllarca başarılı oldum 8) :P

Ancak siz yinede ders çalışın :muck:
Zamanında liseye giderken birebir yapardım ama bazen ya hocanın verdiği sınav kagıdı dandik olurdu yada benim hazırladıgım kagıt dandik olurdu alttan gözükürdü :lol: Ama yıllarca şaşmadım bu yöntemden .. Millet bir ton kopya çeşidi üretir hiçbişey yapamazdı ben her zaman en yüksek notu alırdım 8)

@Arcadia

Kopya çekmeyen öğrenci yoktur, yeri gelir en çalışkan adam bile kopya çeker ama çeker ..

"Hatasız kul, kopya çekmeyen öğrenci olmaz."

Yeri geldi kopya çekmeden sınıfta 1. oldum yeri geldi , kopya çekmediğim sınav olmadı.Kopya çekerkenki adrenalini yaşamak için bile kopya çektiğim oldu.
Bkz: Yere kusup tuvalette kopya çektim.

EmmaW

ya sınav listesinde benim girdiğim sınıftaki yerim sınıfın en önü ve hemen karşımda hoca duruyor buda bana yaramaz ya :D

EmmaW

benim bugün uyguladığım yöntem ise tahtaya kopya yazmak hoca okadar çakmıyor sınavdan önceki sınıftan kalmıştır diye bugün öyle 25 puanı kaptım :D

Yukarı Alt