Takımı
Fenerbahce
boşuna polemiğe girmişsiniz eğer resimler ona ait olsaydı eğer bu laflara bir tokat gibi yapıştırırdı.Boşverin uğraşmaya değmez :oldie:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
orhanow demiş ki:
boşuna polemiğe girmişsiniz eğer resimler ona ait olsaydı eğer bu laflara bir tokat gibi yapıştırırdı.Boşverin uğraşmaya değmez :oldie:

ben masumum hakim bey polemik falan istemedim onlar üzerime geldiler :mrgreen: :twisted: :lol:

tartışma, öyküleme, tanık gösterme, karşılaştırma... her türlü şey var xDD

Takımı
Galatasaray
üstünde ps veya paint ile oynadıysa okan abi anlayabilir veya bilmem neresinden çaktı ben anlamam ama laf olsun diye de gelip fake demez heralde o da tavır aldığına göre bir bit yeniği vardı.
ps. çok bencilce olacak ama bu arkadaşdan pek haz etmiyordum +7 basıyor şans değil tecrübe ben bilirim style takılıyor işte sen bilirsin xD

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
1mFuX demiş ki:
yuh yaw bi giriyim bakıym dedim 6 sayfayı soluksuz okudum makara: güler msin ağlar msın :)

ErdiDemiral demiş ki:
tartışma, öyküleme, tanık gösterme, karşılaştırma... her türlü şey var xDD
SarkoLata demiş ki:
üstünde ps veya paint ile oynadıysa okan abi anlayabilir veya bilmem neresinden çaktı ben anlamam ama laf olsun diye de gelip fake demez heralde o da tavır aldığına göre bir bit yeniği vardı.
ps. çok bencilce olacak ama bu arkadaşdan pek haz etmiyordum +7 basıyor şans değil tecrübe ben bilirim style takılıyor işte sen bilirsin xD

hakim dinleyicilere soruyor onlarda cevaplıyor gibi olmuş makara:

- Resim Silinmiş.
Bi özür dilemeli bence fake diyenler. eekd1

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Resim koyun dediniz koyduk arkadaşlar.Birde şu konuya baktıktan sonraki görüşlerinizi alalım ? Belki söylediğiniz sözün hala arkasında olmayabilrisiniz.

:arrow: viewtopic.php?f=13&t=233078

Partyzona demiş ki:
orhanow demiş ki:
sarkoLata demiş ki:
KeepinGS demiş ki:
Sıkıntı yapmana gerek yok seninse resim cek gönder utansınlar :wink1:
SweetLord demiş ki:
Bide Silkroad Master mi olacakmış ?
Scintillate demiş ki:
Beyler polemik yapıp post kasıyorsunuz. Koyun SS'yi ondan sonra konuşun. Dıdının dıdısı şöyle böyle diye konuşmayın boşuna. Varsa bir marifetiniz ve de bunun kanıtı koyun buraya gelin ondan sonra muhabbet edelim.
Guathema demiş ki:
westlive demiş ki:
Bak okan yanlış anlama sroda senden üstün bırileri illaki vardir sana bir char nicki soylerim oyunu birakirsin,arkadasa haksizlik yapmayin hadi sağlicakla...
tabiki vardır ona birşey demedi zaten fake dedi ki haklı çıktı koysaydı susardık helal olsun derdik geçerdik ama dediği gibi kendi etti kendi buldu ^^

bana da som+6 ya adv b vermez diyorlardı :P ağzı olan konuşuyor diyorum başka bişi demiyorum summer3:

Hayta35

Bilgiliyim
Hayırlı Olsun Arkadasım Öncelikle Novan Konu Adeta Sarı Çizmeli Memet Ağanıon Öyküsüne Dönmüş Ancak En İyi Cevabı Herkeze Silaın SS sini Koyarak Vermıssın Tebrik Ediyorum Seni

Yukarı Alt