Oynadığım Server = Rom£

Karekterimin Nicki ve Lvli = 48

Karekterimin özellikleri = Full İnt Spear Nuker

(42lw e kadar Full Sos Mondu) Full Blue Garmen 6D set

Guildi = _iSTiKLaL_ 5lw

:headbang: :headbang:

güzel çar ama bi resim koysan çarını daha iyi tanırız :D ilk mesajınıda çarını tanıtarak atmışsın :D
ilk mesajın hayırlı olsun :D

siteye hosgeldin kardesim oncelıkle.. charın resmını koyarsan topıc bıraz daha senlenebılır.ayrıca sıtede eskı olan arkadaslarım herkes ıyı ıngılızce bılmek zorunda degıldır kucumsemeden once bılgılendırelım :muck:

ScREaM oF HaTE demiş ki:
siteye hosgeldin kardesim oncelıkle.. charın resmını koyarsan topıc bıraz daha senlenebılır.ayrıca sıtede eskı olan arkadaslarım herkes ıyı ıngılızce bılmek zorunda degıldır kucumsemeden once bılgılendırelım :muck:
Kimse ingilizce bilmiyorsa kullanmak zorunda değil.Güzel TÜrkçemi kullanıp Benim Charım diyebilirdi.

Torquel demiş ki:
ScREaM oF HaTE demiş ki:
Kimse ingilizce bilmiyorsa kullanmak zorunda değil.Güzel TÜrkçemi kullanıp Benim Charım diyebilirdi.
kendi soyledıgımden cok senınkıne katılıyorum arkadasım ama yorum yapan arkadaslarım da sadece alay etmısler kendın goruyorsun..

dayanamadım başlığı düzelttim :D mechar >> my char

Yukarı Alt