arkadasım madem bir cok video resim her ne ise koycaksın onceden hazırla ve tek topicte at topic kirliligi yaratma

_AvRiL_ demiş ki:
arkadasım madem bir cok video resim her ne ise koycaksın onceden hazırla ve tek topicte at topic kirliligi yaratma
yha ben şimdi cnm sıkıldı video izliyorum szlerle paylaşım dedim nasıl koycam bir topiçte topiç ne Rolling Eyes

actıgın her mesaj topic konu baslıgı yani bu arada sana cok benzeyen bi eleman vardı dun geceden forumu rahatsiz edip durdu sonun ona benzemesin dikkat et

_AvRiL_ demiş ki:
actıgın her mesaj topic konu baslıgı yani bu arada sana cok benzeyen bi eleman vardı dun geceden forumu rahatsiz edip durdu sonun ona benzemesin dikkat et
ok tmm bunları şimdi silip hepsini bi konudamı toplim

yok olan oldu artık silmene gerek yok bundan sonra her gonderecegin link için buraya atman yeterli baska topic olmasın fazladan tesekkur ederim

BaD_BoY demiş ki:
_AvRiL_ demiş ki:
en sonunda banlandımı o ya canımı sıkmıstı dun gece banlandıysa hayırlı olsun :lolmuch: :lolmuch:
onun ustune kaç tane fake id actı valla hatırlamıyorum hepsini teker teker banlamak zorunda kaldım

Yukarı Alt