Merhaba arkadaşlar evde kullanılmayan eski bir müzik setim var :) Bu müzik setinin 2 hoparlörünüde bilgisayara bağlamak istiyordum fakat kablolarını görünce biraz hüsrana uğradım açıkcası makara: Bu kabloları herhangi bir yol ile bilgisayara bağlayıp hoparlörleri çalıştırmak mümkünmüdür acaba? Fikriniz varsa yardımcı olursanız sevinirim :beer:

Hoparlörler Bunlar :

Bunlarda çıkış kabloları, sorun burda sanırım bu kabloları nasıl bilgisayara bağlayabilirim acaba?

PhaetoN demiş ki:
bilgisayara bağlasanda amfisiz pek bir verim alamazsın onları bilgisayara bağlayıp
Amfi nedirki hacım makara: Aslında bu müzik sistemlerinden hiç anlayan biri değilim açıkcası (: Pc'nin hoparlörü bozulunca bende yeni bir hoparlör almaya karar vermiştim fakat sonradan aklıma bu geldi işte (: Çok fazla ses vermeside gerekmiyor 1 yan odadan duysam yeterli (: Eğer bu şekilde bağlayamazsam 140 lira verip 4+1 alıcamda parama acıyorum :D

Bunlarla ugrasman bosa zaman kaybı 100 $ a cok saglam 5+1 bulabılırsın bıraz arastır bence

Belarj demiş ki:
Bunlarla ugrasman bosa zaman kaybı 100 $ a cok saglam 5+1 bulabılırsın bıraz arastır bence
Dediğim gibi çok fazla sese ihtiyaç duymuyorum açıkcası (: Eğer bunu bağlayabilirsem 5+1e vericeğim 100 doları başka bir şekilde harcayabilirim (:

BaSoryong

Buralıyım
1 tane anfi alıcaksın yanı bas o kabloları anfiye bağlıcaksın anfiyide direk pc cok güzel olabılır.. :) Aynısını 1 yıl once bende yapmıstım :)

BaSoryong demiş ki:
1 tane anfi alıcaksın yanı bas o kabloları anfiye bağlıcaksın anfiyide direk pc cok güzel olabılır.. :) Aynısını 1 yıl once bende yapmıstım :)
Bu anfi pahalı birşeymidir hacım? :lol:

Yukarı Alt