1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Mutumba ve Obolo iddiası

1. Presence

Presence Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    İsveç basını, AIK Stockholm’de top koşturan Martin Mutumba ve Ivan Obolo ile ilgilendiğimizi ileri sürdü

İsveç basını, Fenerbahçemiz'in, AIK Stockholm'de top koşturan Martin Mutumba ve Ivan Obolo ile ilgilendiğini ileri sürdü. Expressen gazetesi, sarı-lacivertlilerin, orta sahada görev yapan 25 yaşındaki İsveçli Mutumba'nın yanı sıra 28 yaşındaki Arjantinli golcü Obolo'yu kadrosuna katmak istediğini iddia etti. “Mutumba'ya bir İspanyol, iki Türk kulübü talip” başlıklı haberde, Mutumba'nın peşine düşen Fenerbahçe'nin, Haziran ayında serbest kalacak Obolo'yu da transfer etmek için harekete geçtiği kaydedildi. Mutumba transfere yeşil ışık yaktı.

Haber doğru bilmiyorum ama fena adamlar değil mutumba biraz şov yönelikli futbol oynuyor obolo dafena değil..güizadan başka kim gelirse gelsin gol kralı olur bu takımda ^^

2. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
    Avrupada ün yapmış kapalı savunmalara markajlara alışık bir adam almalıyız.

3. shneZee

shneZee Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Öğrenci.
    +1907 boşa beleşe gelecek adamlara doyduk artık ün yapmış kaliteli bir yıldız istiyoruz biz :curtain:

4. BurakK*

BurakK* Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bence olabilir 8) çünkğ ün yapmış adamların çoğu takımlarını o kadarda ilgi göstermiyorlar canları istediğinde oynayıp istemediklerinde oynamıyorlar bence Biraz genc bıraz duyulmamıs adam almalıyız cunku alıcağımız adamlar GOL'e ve KUPA'ya AÇ olmalı 8) 8)