1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

'Mutu'lu haberler!

1. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    'Mutu'lu haberler!
    Adrian Mutu adım adım Beşiktaş´a geliyor... Fiorentina Sportif Direktörü Pantaleo Corvino, “Size kolaylık sağlayacağız” dedi, yıldız oyuncu yeşil ışık yaktı, taraftarlar ayağa kalktı
    Şampiyonlar Ligi için iddialı bir kadro kurmak isteyen Beşiktaş önce Louis Saha’ya yönelmiş, ancak Fransız futbolcu İngiltere’de kalmak isteyince transfer suya düşmüştü. Daha sonra alternatifleri değerlendirmeye alan Siyah-Beyazlılar, Fiorentina’nın Rumen süperstarını listesine eklemişti: Adrian Mutu... Fiorentina Teknik Direktörü Cesare Prandelli’yle arasında soğuk rüzgarlar esen Rumen futbolcu, tatilini yaptığı Amerika’dan Beşiktaş’a olumlu yanıt vermişti. Bilindiği gibi geçen sezon Per Kroldrup için Fiorentina’nın kapısını çalan Beşiktaş, sportif direktör Pantaleo Corvino’yla görüşmüş ve anlaşmıştı. Ancak teknik direktör Prandelli’nin son anda U dönüşü yapmasıyla, Kroldrup takımında kalmıştı. Mutu için tekrar Corvino’yla görüşen Beşiktaş’a İtalyan spor adamından net bir yanıt geldi: Size Mutu konusunda her türlü kolaylığı göstereceğiz. Ödemelerin kolaylığını bana bırakın...

Taraftarlar heyecanlı

Transferde soğukkanlı davranan ve beklemeyi tercih eden Beşiktaş’ın Adrian Mutu hamlesi, taraftarlardan da tam not aldı. Siyah-Beyazlı futbolseverler, Mutu gibi bir futbolcunun Beşiktaş’a büyük katkı sağlayacağını düşünüyorlar.

Rumenler yazdı: Sultan Mutu!

Romanya’nın yüksek tirajlı spor gazetesi Prosport da, Adrian Mutu-Beşiktaş flörtüne geniş yer ayırdı... Fiorentina’da top koşturan yıldız oyuncu için Beşiktaş’ın çok istekli olduğunu yazan Prosport, “Mutu Sultan oluyor! Türkiye Şampiyonu Beşiktaş, süperstarı istiyor. 12 milyon Euro’luk bonservis bedelini ödemeye hazır olan İstanbul ekibi, yılda 2 milyon Euro kazanan Mutu’ya 3 milyon Euro önerdi ve
    ‘Evet’ yanıtını aldı" ifadesini kullandı.

Daniel Pancu: Efsane olur

Beşiktaş’ın 100. yıldaki şampiyonluğunda büyük pay sahibi olan Daniel Pancu, Adrian Mutu transferini yorumladı. Rumen basınına konuşan Pancu, “Mutu Türkiye’de kral olur. Oradaki ortam inanılmaz. İstanbul boğazı ve Beşiktaş taraftarı, Mutu gibi bir yıldızı rahatça havaya sokar. Bu transfer olursa, Beşiktaş büyük bir iş başarmış olur. Hagi Galatasaray’da nasıl efsane olduysa, Mutu da Beşiktaş’ın sembolü olabilir” dedi.​

ADRİAN MUTU KİMDİR?

Doğum Tarihi: 08.01.1979
    Doğum Yeri: Calinesti
    Ülkesi: Romanya
    Yaşı: 30
    Boyu: 1.80
    Kilo: 74
    Mevkii: Forvet
    Milli Takım: 66 maç 29 gol
    Kulübü: Fiorentina
    Oynadığı Takımlar: Piteşti, Dinamo Bükreş, İnter, Verona, Parma, Chelsea, Juventus

2. Original Man

Original Man Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    bir besiktaslı olaraktan bu transferi heyecanla ve sabırsızlıkla bekliyorum.:)

3. Wax Whine

Wax Whine   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Psikolog
    :beer:

4. MarXisT

MarXisT Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Bir Orhan Yıldırım klasiği bu adam yazdıysa gelecekse de gelmez :mrgreen:

5. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
    Gelirse büyük sükse yapar. 8)

6. ImmorTaLGoD

ImmorTaLGoD Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :headbang:

7. Presence

Presence Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    hep 30 yaş üstü adamlar Nihatı almışsın adam 30 yaşında şampiyonlar liginde nerdeyse bütün takımların oyuncuları genç bunuda alıcaksın 30 yaşında buda 30 yaşındaki adamın kondisyonuyla 20-25 arasındaki bi adamınki daha farklı, al genç yetenekli ucuz bi oyuncu yetiştirip sat bizimkiler hazırdan alsın oynatsın emekli etsin

Ps:Son cümlem bütün klüpler için

8. Leet1

Leet1 Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Sadece beşiktaş değil Türk takımları olarak hep sönmüş yıldızları alıp hava yapmak zorundamıyız :?

Bir kerede göreyim Şöyle Brezilya , Arjantin , İsviçre vb gibi ülkelerden genç 19-24 yaşları arasında taş gibi futbolcu getirsinler geleceğin yıldızı bu desinler..

Tuttuğum takım diye demiyorum Galatasaray aslında bu genç yabancı transferlerine yavaş yavaş başladı

Bkz ; Carrusca , Bouzid vb ilk transferler pek başarılı olmadı ama yinede bir umut ışığı
    Bkz2 ; Carrusca hala kirada diye biliyorum o futbolcu iyi futbolcudur kirada pişti iyice gelince döktürecek gibime geliyor..

9. Prada

Prada   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Playboy
    Daumun kankası olur.. 2 kokocu alemlere akarlar birlikte :lol: 8)