Tüm niyetlerin, bedenleri varmışçasına görülebildi
Bugün sitemizin göz bebeği, Superman'i, abisi, her bişeyi [GM]Polgara'nın doğum günü :muck: Bu özel ve güzel günde onun yanında olmak, içimizden gelenleri yapmak istedik umarım beğenirsin Pol :kalp:

Önce olmazsa olmazlar :santa:

Parti başlasın!

Şimdiii... Arkadaş 20'lik delikanlı olduğu için... :P
Şamatası bol bir parti yapmak lazım dedik ve sitenin tüm imkanlarını seferber ettik :P

Buyrun diskomuza :P

- Resim Silinmiş.

Partide beylere eşlik edebileceklerini söylediler kıramadım bayanları :P

Kooocaman bir doğum günü pastası :santa:

- Resim Silinmiş.

Alkollü - Alkolsüz İçecekler ^^

Parti müziksiz olmaz ^^

Bu da benden olsun :)

Veeeeee... Sürprüzümüz :mrgreen: Hiç bir masraftan kaçınmadık, dansöz getirttik! :P

Eveet... olmazsa olmazlar bitti :P Sıra arkadaşlarından Pol hakkında düşüncelerde
:kalp:

SnowFlake demiş ki:
20 yıl önce...
Polgara geldi, "Merhaba!" dedi dünyaya...
Bir iyilik meleği olmak için gönderilmiş gibiydi. Umutsuz bir dünyaya gülen gözleriyle bakan bebek zamanla büyüdü...
Çok kez üzüldü, çok kez yara aldı ama yılmadı devam etti gülümsemeye - gülümsetmeye. Değerini bilmeyenler oldu, yalnız bırakanlar... Ama hayat buydu zaten ve hayat ona küçük bir sürpriz yaptı :)
Son zamanlarda sürekli takılmaya başladığı sitede, 28 Ekim 2008'de Deneme Moderatör oldu. Kendi gibi temiz ve iyi kalpli olmasa da güzel insanlarla tanıştı, arkadaş-dost oldu.
Zaman 7 Haziran 2009'a geldiğinde bu kalpsiz dünyada bir an olsun nefes aldıran, gecelerine neşe katan, bir kaç iyi dost edindiren sitede ilk doğum gününü kutluyor... Ve bu satırları yazan SnowFlake onu çok seviyor... :kalp:

Canım benim iyi ki doğdun iyi ki varsın seni çok ama çok seviyoruz :muck: İşte gerçek bir dost dediğimden günden beri 7 ay geçti ve beni hiç yanıltmadın o kocaman kalbini hepimize açtın. Senin gibi eşsiz bir dostum olduğu için çok şanslıyım. Her şey için sonsuz teşekkürler bitanemsin biliyosun :muck:
Majestic demiş ki:
Polgara kardeşlerin efendisidir. Çok severim zaman zaman atışsakta, zaman zaman anlaşamasakta her zaman sevdiğim kardeşimdir. Onun için aslında diyebilecek çok bir lafım yok o candır her daim arkasındayım.Yalnışlarını da eleştiririm, doğrularını da söylerim. Aramızda ne yaşanırsa yaşansın benim nasıl biri olduğumu bilir. Ben ters adamım. :P Ama Polgara Polyanna kadar iyidir her işten bir iyilik çıkarmasını bilir.Başı sıkışsada içinden çıkabilecek erdeme sahip bir kişiliktir. :) Daha beraber çok zamanımız geçecek kardeşim şartlar el vermesede daha ablamızın yanına gidicez anladın sen anladınnnnn. :mrgreen: :twisted: :beer: :muck: :kalp:

Black Rain demiş ki:
Hayatımda tanıdığım en renkli insanlardandır kendisi. Yeri gelir güler yeri gelir ağlarız. Pol'ü ailemden biri gibi seviyorum. 17 yıllık hayat tecrübem boyunca tanıştığıma memnun olduğum kişilerin listesindedir kendisi. Birtanemdir, canımdır, polümdür, kardeşimdir, abimdir... Online ortamdaki hayatımda top 5 imin zirvesini zorluyor kendileri :P
CaN_KsK demiş ki:
Ah hacım ah ilk tanıştığımız günü hatırlıyorum =) Bir insanda bu kadar mı güvenilesi bir tip olur... Sitemizin bodyguard'ı gkfc'nin tartışılmaz sahibi toplu konuşmaların neşesisin hacım sen o kadar çok yazılacak şey var ki hakkında işte düğümlendim bir yerde yazamıyorum aramıza öss engeli girdi konuşamıyoruz da uzun zamandır ama nasıl sabırsızlıkla yazı bekliyorum hacım muhabbetleri çok özledim...
Hakkında şiir yazılacak adamsın da bakma işte yazamıyorum =) Fazla da uzatmayayım hacım doğum günün kutlu olsun nice mutlu senelere...
Absence demiş ki:
Polgara can ciğer kuzu sarmasıdır.Fransızdır soyadıda "Su" dur.Yeri gelir eğlendirir yeri gelir ciddiliğini koyar. Bana kattığı pek çok şey olmuştur olacaktır da iyiki doğdun Pol.
Ps:Bırak ya ben oynamıyorum :D

Stephanos demiş ki:
Biricik dostumla beraber geçirdiğimiz unutulmaz geceler, kızlar hakkında muhabbetlerimiz gerek sro gerek diğer şeyler her zaman arkadaş kalmak seninle daha bir çok seneler geçirmek isterim dostum, nice senelere doğum günün kutlu olsun / iyiki doğdun.
ARKO demiş ki:
Pol sevecendir, cana yakındır, anlayışlıdır bu özellikleriyle sitede en sevdiğim 4 kişiden biridir güle güle yaşlan hacım hayatından gülücük eksik olmasın doğum günün kutlu olsun hep beraber nice yıllara inşallah. :muck: :beer:
Maserati demiş ki:
Sevgili pol abi, seni yaklaşık 5 aydır tanıyorum zaman zaman eğittin zaman zaman kusurlarımı gösterdin bana ara sıra kalbimi de kırmış olsanda hiç sorun değil... Daha küçüğüm zaten bazı şeyleri yanlış anlıyorum ama neyse pek uzatmayacağım abi doğum gunun kutlu olsun mussssmutlu yıllar...
WindTalker demiş ki:
Pol,yeri geldiğinde bir abi,yeri geldiğinde bir dost,yeri geldiğinde ise kardeş gibidir her konuşmamızda. Onunla yaptığım her muhabbetten doyasıya keyif alırım. Pol annelerimizin dışarıya çıkarken bize aman konuşma dedikleri kötü insanlardan değildir,aksine nerede boş bir vaktini bulursanız,onunla birşeyler konuşmayı asla ihmal etmeyin. Kendisinin bende yerini biliyordur umarım. İyiki doğdun pol,nice mutlu mussss mutlu yıllara,hep beraber.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Advance

keşke röportaj'da Polg seçilseydi doğum günüymüş hediyemis olbilirdi :P

Yukarı Alt