Xperyon

Bilgiliyim
%75 indirimli kampanyanın bitimine 6gün var başlamak isteyen arkadaşları bekleriz.Oyun içinde her konuda yardımcı olunacaktır :)

Wow çok para premiuma para vermekle kalkamyıp çıkan patchler de parayla satılıyormuş.

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
Collapse demiş ki:
Wow çok para premiuma para vermekle kalkamyıp çıkan patchler de parayla satılıyormuş.

summer4: summer4:

Bu sene oyunlar daha düşüecek gibi çünkü warzde ;
15$ olan Paket => 3,99$
25$ olan Paket => 5,99$
50$ olan Paket => 9,99$ düştü :lol:

Xperyon

Bilgiliyim
Violent Arise demiş ki:
Bro oynamayı düşünüyorum arkadaşlarım çok övdü bu oyunu. Biraz bahsedebilir misin fiyat olarak bunlar aylık mı yıllıkmı ?
Tüm paketleri aldıktan sonra aylık ücret ödüyorsun site üzerinden kredi kartı ile 12.99€ aylık,diyorsan ben kredi kartı ile uğraşmam siteler pre-paid satıyor 2aylık 50lira.Ben kredi kartını bağladım otomatik aybaşına gelince kendi çekiyor ama bana sorarsan 50liraya pre-paid daha uygun aylık 32lira siteden alıyorsun ama gamebayiden 2aylık paid alırsan aylık 25liraya gelmiş oluyor ve tabi wow'da para verip üstünlük kurulamaz silkroad tarzı değil yani premium alim daha fazla vurim felan yok en iyi yanı bu oyun sistemine gelicek olursak 90yaparsın (Max sınır).PvE ve PvP olarak oyun tarzı genel olarak ikiye ayrılır ama ikisinide yapabilirsin bir sınırlama yok bu konuda PvE itemlerini raid yaparak toplayabilirsin.PvP itemlerini ise honor point biriktirerek ilkönce normal düzey pvp seti yaparsın ardın conquest point ile toplanan sete başlarsın.Haftalık pointleri cap yapmana ben yada bizim guilddeki arkadaşlar yardımcı olur zaten alışma sürecin 2haftayı bulur aşina isen 1hafta :headbang:

Conquest Point haftalık sınır (PvP) - 2200
Valor Poin haftalık sınır (PvE) - 1000

Xperyon

Bilgiliyim
Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
Collapse demiş ki:

WoW'da premium diye bir uygulama yok paid var ve patchler paralı değil ek paketler geliyor paralı onlar doğal olarak bu adamların para kazanması gerekiyor iyi iş çıkarabilmeleri için yani oyun içi birşey alıp başkasına üstünlük kuramıyorsun sadece aylık para veriyorsun 2yılda 1kerede ek paket geliyor ona para veriyorsun bu kadar :beer:

Yukarı Alt