1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Mustafa Denizli'nin açıklaması..

1. Sharkan

Sharkan Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Beşiktaş-Manchester united Maçının ardından Mustafa Denizli'nin açıklaması şu şekildeydi:
    "İnanın 70. dakikadan sonra oyunun böyle olacağını tahmin etmiyorduk. Zaman zaman hissederim gol atacağımızı ya da yiyeceğimizi.. Yazık oldu bu kadar emeğe, isteğe ve düşündüğümüz her şeyin sahaya yansıtılmasına.. Karşınızdaki takım kupanın peşin favorisi.. Çok üzülüyorum. O taraftarın bu mutluluğu yaşaması gerekiyordu.. Manchester ataklarının bir böyük bölümü bizim çıkışta kaptırdığımız toplardan oldu. Bu kadar çalışıyorsun ve böyle bir golle mağlup oluyorsun. Türkiye'nin dışında Beşiktaş'a şans veren çok azdı.. Beşiktaş bu futbolla Şampiyonlar Ligi'nde var olacağını kanıtlamıştır ve lige geri döneceğinin sinyalini vermiştir. Türk futbolu ve takımım için yazık bir akşam. Bütün planlarını bir futbolcuya bağlarsınız.. Yusuf dediğiniz futbolcu bireysel yeteneği üst seviyede.. Serdar oyunda kaldığı sürede önemli işler yaptı. Serdar yorulmasa daha da devam edecekti. Daha etkili olabilmesini istiyoruz. Defansta herhangi bir değişlik yapmadık. Bizi yanıltan bir şey olmadı. Mutlaka gol bulabileceğimizi düşündüğümüz bir yerden gol bulmak istedik ancak maalesef olmadı. Kazandığımız maçlardan sonra futbolcularımı eleştiririm. Benim takımımın bu gece yüzde 2-3 eleştirilecek bir kısmı olur. Bireysel eleştiriye girmem. Bugün kulübeye bakın Bobo yerine başkası olmasa yine aynı sorulara maruz kalırdım.. Bobo'nun kimselerden farkı yok. Bobo bu takımın en büyük gol silahlarından birisidir. Kulübede kalanlar ve Bobo'ya da haksızlık bu. Ben her hafta o niye dışarıda bu niye dışarıda kaldı diye açıklama mı yapmalıyım? Bireyleri her türlü değerlendiririm ve her futbolcum benim için aynı şekilde değerlidir. Bobo ile ben öyle bir diyalog yaşamadım.. Bobo bizim kontratlı oyuncumuz. Soyunma odasına başarı dilemeye geldi"