Ya ben oyunu bırakıcam SunWorld'ü öylesine takas ediyim dedim sjSro'da direk verdim bende direk şansa :D Belki verir diye, ama kısacası kendi ellerimle vermiş gibi oldum ama neyse... Oyun sonuçta..

rev0LteN demiş ki:
Ya ben oyunu bırakıcam SunWorld'ü öylesine takas ediyim dedim sjSro'da direk verdim bende direk şansa :D Belki verir diye, ama kısacası kendi ellerimle vermiş gibi oldum ama neyse... Oyun sonuçta..
Exl aracılığı diyecemde şifre değiştirmenin bile kapalı olduğu bir serverde takasa girmek... :rolleyes1:

EmmaW

geçmiş olsun :(
ironEyE demiş ki:
rev0LteN demiş ki:
Exl aracılığı diyecemde şifre değiştirmenin bile kapalı olduğu bir serverde takasa girmek... :rolleyes1:
ben arkadaşın biriyle takas yaptım kendi charımı o şifreyi değiştiğini söyledi :)

arkadaşlar ben böle bişe yapmadım ayrıca adamın teki msn adresi verip çar çaldı diyipde benim adımı kirletemez o msn adresi benim bile deil.Affedersin ama çarını çaldırıpda sonra bana püskürme.Lütfen saçma sapan konular açmayalım...

ben açıkladım inanıp inanmamak size kalmış ama dediğim gibi böle bişe yok fazla mesajım yok ama eski bir üye sayılırım şu ana kadar böle bi şikayet gelmedi...Bu arada geçmiş olsun kardeşim ama ben yapmadım buna inanabilirsin...

bu dediğiniz msn de ki adam öbür bölümlerde konu açıp kanıtlayın konuşmalarla felan bölece öbür arkadaşlarımız için tedbir olur.

bende senin nickinin Yalancı olarak deiştirilmesini istiyorum kaç kişiyi bu şekilde kandırdın

Ama hata sende adama hemen şifreni neden veriyorsunki,adam çalıncada gelip konu açman saçma gibi sen daha çok çalmasına yardımcı olmuşşun :roll:

bakın kanıt yok bişe yok ismimin saçma sapan adamlarca kirletilmesini istemiorum affedersin ama salakın biri geliyor şu adam çarımı çaldı dio öbürkülerde ona inanıp bana çamur atıyor KABULLENEMEM!!! o zaman bende msn açayım adamları kazıklayım msn de kazıkladığım adamlara exl şu isimli üyeyim diyeyim.Olur mu lütfen az mantıklı olun !!!

Yukarı Alt