StarkDrache

Bilgiliyim
- Resim Silinmiş.

Kullanıcıların Müslümanları öldürerek puan topladıkları ‘Müslüman Kıyımı’ adlı oyunun internet sitelerinden bedava indirilmesine izin verilmesi tartışma yarattı.

Oyun, “modern bir dini soykırım oyunu” sloganıyla tanıtılıyor

İngiltere’de, kullanıcıların Müslümanları öldürerek puan topladıkları bir bilgisayar oyununun çeşitli internet sitelerinden bedava indirilmesine izin verilmesi ülkedeki Müslüman derneklerinin büyük tepkisini çekti.
İngiltere Müslümanlar Konseyi yetkilileri, tüm dünyada Müslümanlara antipatinin arttığı bir dönemde “Müslüman Kıyımı” isimli bu oyuna herkesin ulaşmasına engel olunmamasının büyük sorumsuzluk olduğunu söyledi. Yetkililer, gençleri ve çocukları Müslümanları öldürmeye teşvik eden oyunun “kabul edilemez” olduğunu vurguladı. Oyunda kullanıcılar, paraşütle Ortadoğu’ya indirilen “Amerikan Kahramanı”nı yönetiyor.
Oyunun ilk aşamalarında kendilerinden, “Tüm Müslüman erkek ve kadınları öldürmeleri” istenen kullanıcılardan, daha sonraki aşamalarda El Kaide lideri Usame Bin Ladin ve Hz.Muhammed’i bulup öldürmeleri isteniyor. Son aşamada “Allah’ı da öldüren” oyuncu, oyunu başarıyla tamamlamış oluyor. Oyunu tasarlayan “Sigvatr” takma isimli programcı ise, “Bu sadece eğlenceli bir oyun” dedi.

Milliyet

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
XianHun demiş ki:
allah belalarını verio zaten ordan burdan kasırga

öyle deme dostum..kasırgalarda hep suçu olmayan insanlar ölüyor.
tıpkı bizim depremlerde oldugu gibi..
kötü,şerefsiz,haysiyetsiz,çıkarcı olan herkes nedense yaşıyor da yaşıyor.
en basitinden...
bush?(ki buş sadece bi kukla..gerisini sen düşün)
-hayatta
condi?(nam-ı diger şeytanın kız kardeşi)
-hayatta
insanlık dışı vahşetleri ıraklılara yaşatan yetkililer(askerler ve başlarındakiler ve bu kararın altına imzasını koyanlar)?
-yaşıyorlar.
tüm dünyada kaosa sebep olan israil ve başındakiler?
-hepsi hala hayatta (şaron hariç onun da yaşı geçmişti)
ve daha sayamadıklarım 1000lerce 10000lerce pislik..

Allah onlara böyle şeyler yaptıkları diye kasırga falan göndermiyor yani...
bak bizde de çok büyük bi deprem olmuştu.
ölenlerin hepsi günahkar mıydı ?
tabi ki hayır.benim 3 yaşındaki canımdan çok sevdigim kuzenim göz göre göre yaşama veda etti o depremde.
niceleri öldü..suçsuz,günahsız tertemiz yavrular..

dürüst olmak gerekirse ben dünyada adalet denen birşeyi göremiyorum.
afrika da çocuklar dogmadan ölüyor dogsalar da max 10 sene yaşıyor.
burda hergün trafik kazalarından dolayı 100lerce gencecik insanımız ölüyor.
fakat bu lanet olası adamlar(adam bile demeye varmıyor dilim) hala hayatta.hala keyif peşinde,hala paraları cebe indirmede..

lisede uyuşturucu tuzagı.sigara içme yaşının 10 a kadar düşmesi..bunlar artar da artar.ama asıl sorumlular şuanda masalarında oturmuş keyif çatıyorlar..
söyler misin ? ne olup bitiyor bu dünyada böyle..

Yukarı Alt