Mezar Taşları

Delil Yetersizliğinden beraat etti
Kalp yetersizliğinden gitti

Karnında fazla su vardı,
adalelerinde kireçlenme,
böbrekleinde kum,
kanında da demir fazlalığı.
Beton gibiydi, ama öldü

Artık karısı geçeleri nerede olduğunu biliyor
[Çapkın bir adamın mezartaşı]

Allah taksitlerini affetsin
[Memurun mezartaşı]

Insanlar ölünce en son kalbi durur,
Rahmetlinin dili durdu
[Politikacının mezartaşı]

Sevgili doktorum
seni ikinci yaşamda
dört gözle bekliyorum
[Doktorun hatasından ölen hastanın mezartaşı]

Bu onun ikinci ölümü
birincisi onun evlendiği gündü
[Mutsuz bir kocanın mezartaşı]

Burada yatan tosun
ziyaretçiyi öpsün
[Bir grafiticinin mezartaşı]

Hiç istemediği
bir deplasmana gitti
[Futbolcunun mezartaşı]

Kişi başına düşen milli gelir
artsın diye yaşamına son verdi
[Vatansever bir vatandaşın mezartaşı]

Kim demiş kırmızı ışıkta
geçilmez diye? rahmetli geçerdi

Hayatımı kaybettim, hükümsüzdür

Rahmetli kayıkçıydı
Son yolculuğunu imamın kayığıyla yaptı
Yaşam tehlikeli bir şey
Sonu ölmekle bitiyor

Düşünüyordu...
O halde yok edilmeliydi

"Atın ölümü arpadan olsun" derdi
Bira içerken öldü

Olmaz ki ...
Böyle de yatılmaz ki ...

Kansız herifin biriydi
Kan kaybından gitti

Kendine ait bir toprağı
olsun isterdi,
Sonunda muradına erdi

Azrail mirasçıların sabrını ölçtü,
96 yaşında öldü

Kıyamet Koptuktan Sonra Gazete Basliklari.......
> > >Sabah : Biz Öldük!
> > >Anadolu ajansı : Kiyamet koptu ( A.A)
> > >Zaman : Biz demiştik! böyle olacağı belliydi!
> > >Dünya Gazetesi : IMKB' de endeks bir daha yükselmeyecek.
> > >Hafta Sonu : Ayhan Işık ile Hülya Avşar gizlice buluştular
> > >Erkekçe : Ayin hurisi
> > >Fanatik Gazetesi : Bu maçın galibi yok!
> > >Cumhuriyet : Sonunda Ata'miza kavustuk.
> > >Bilim Teknik : Evren hakkında bütün bilmediklerimiz...
> > >Oyun dergisi : Game Over
> > >Elle : Yargı gününde anında 10 kilo verin!
> > >Para : Kıyametten kâr yapmanın 100 yolu
> > >Star Gazetesi : Şok! Kandırıldık, Şeytan aslında iyiymiş!
> > >Aktüel : Mahşer günü yanınızda olması gereken 2 şey: Sevaplar ve Isıya dayanıklı elbise
> > >Auto Show : Sırat
köprüsünde saniyede 100 km ye ulasan son model arabalar
> > >Arena Uğur Dündar : Cennete rüşvetle kaçak giren günahkarların tüyler ürperten dosyası
> > >Hürriyet Ertuğrul Özkök : İyimserliği elden bırakmayalım, hiç olmazsa cehennemde ısınmak için yakıt parası yok!
> > >Radikal : Yeni dosyayı açıyoruz: Yeşil itiraf ediyor. "Aslında
kıyametten Susurluk çetesi sorumlu."
> > >Show TV Reha Muhtar : Sayın Zebani, kazanların yanında terlemiyor musunuz?
> > >Kanal 6 : İzliyorsunuz sayın seyirciler, kazanların içi bir volkan
gibi, insanlar bağrış çağrış yanıyor, kızarıyor...
> > >Başbakanlık Basın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığı : Devletimiz,
bütün yaraları saracaktır.

İstanbul'un Trafİk Kurallari
* YoL verilmez, alınır. Eğer bir garajdan ya da otoparktan direkt yola çıkacaksanız, araçların size yol vermesini beklemek hayalcilik olur. Burada kural, bodoslama yola fırlamaktır. Merak etmeyin, hızla gelen araçlar "Zınk!" diye duracaklardır.

* Mecbur kalmadıkça kimseye yol verilmez. Amaç ulaşılacak yere bir an önce varmaktır. Asla yol verilmez. Çok mecbur kalınırsa hafiften hız düşürülür. Yavaşlamanıza sebep olan araçlara bağırmak en tabiî hakkınızdır.

* Yeşil ışığın yanması asla beklenmez. Işıklarda beklerken vites asla boşa alınmaz. Birinci vitese takılır ve bir ayak debriyajda tutularak araba bağırttırılır, iyi bir istanbullu yeşilin yanacağını hisseder ve yanmadan geçer. Yeşil ışık birkaç saniye sonra nasıl olsa yanacaktır. Eğer ışıkta bekleyen diğer araçlar sizin önünüzdeyse, sarı yanmadan koraya köküne kadar basılır ve "Hadi be, yürüsene!" diye bağırılır.

* En sağ şerit emniyet şeridi değil, acelesi olanların şerididir. Eğer trafik tıkanmışta en sağ şeritten huzur ve güven içerisinde gidebilirsiniz.

* Sinyal vermek delikanlılığa sığmaz. Durmak isteyen veya dönüş yapmak isteyen istediği zamanda ve yerde durabilir ya da dönebilir. Arkadan gelen araçlar bunu altıncı hisleriyle hissetmelidirler. Hissedemezlerse arkadan vururlar ve suçlu duruma düşerler.

* Ağır vasıtaların yeri en sol şerittir. Sadece onlar değil, bütün ticarî araçlar sol şeritten giderler. Küçük ve hafif binek otolar onlara her zaman yol vermeli ve saygıda kusur etmemelidirler.

* Ambulanslar acelesi olanlar için faaliyet göstermektedir. Sirenlerini açmış, son hızla giden bir ambulans görürseniz hemen arkasına takılın. En kısa zamanda varacağınız yere ulaşırsınız. Bu son derece doğal ve sık başvurulan bir uygulamadır, zaten o ambulans da âcil servise hasta değil, televizyondaki maça taraftar taşımakta veya Ramazan'daysa iftara oruçlu yetiştirmektedir.

* Korna çalmak en tabu hakkınızdır. Onu sık sık kullanın. Dünyanın parasını verip fıstık gibi bir otomobil satın almışsınız. Kornasını yeteri sıklıkta çalmazsanız oksitlenme yapabilir. Ayrıca az korna çalanlar istanbul trafiğinde hemen farkedilir ve dışlanırlar. En son korna makamlarını minibüs şoförlerinden öğrenebilirsiniz.

* Sollayacaksan önce sıkıştır. Bir araç sollanacaksa, arkadan sellektör yapılmalı ve aracın tamponuna değecek kadar yanaşılmalıdır. Böylece sollanacak kişi arkadakinin niyetini anlar ve kenara çekilir.

* Yol çizgileri sollama zevkini artırmak için vardır, istanbul'da kesinlikle tek bir hat üzerine yol alınmaz. Devamlı şerit değiştirilerek sollama yapılır. Yoldaki çizgiler sollama yapmamızı kolaylaştırır.

* Farlar hava iyice kararmadan yakılmaz. Gündüz vakti farlarını yakanlar olursa, diğer sürücüler tarafından anında uyarılırlar.

* Selektör şoförün eli ayağıdır, her zaman kullanılmalıdır. Bazen bir teşekkür, bir uyarı, kızgınlık için sellektör yapmadan araç kullanan iyi şoför olamaz.

* Bayan şoförlerin İstanbul'da trafiğe çıkmaya hakları yoktur. Erkek sürücüler her fırsatta bu kaideyi hatırlatmalı, bayan sürücüleri devamlı sıkıştırarak zor durumda bırakmalıdırlar. Bu kurallara dikkat edelim, uymayanları uyaralım.

* istanbul'da hız sınırlaması yoktur. Mahalle aralarında pati çekilip spin atılabilir, son sürat gidilebilir.

* Sürücüler her zaman haklıdırlar. Yayalar yayalığını bilmeli, ona göre davranmalıar. Yaya geçidi, yayaların geçiş üstünlüğü gibi kavramlar istanbul'da geçerli değildir.

Lütfen pisuara izmarit atmayın! Biz sizin kül tablanıza işiyoz mu..?
--------------------------------------------------------------------------------
Kız o kadar kekemeydi ki "ben senin bildiğin kızlardan değilim" diyene kadar bildiğimiz kızlardan oldu... --------------------------------------------------------------------------------
Karanlıkta mehtapta oturmak iyidir... Ama mehtapla karanlıkta oturmak daha iyi! --------------------------------------------------------------------------------
İthal kotlar kapış kapış, ne jeans milletiz yahu. --------------------------------------------------------------------------------
İşi olmayan giremez çünkü içerde yeterince işsiz var...
--------------------------------------------------------------------------------
İçerken araba kullanmayın. Bir yere çarparsanız biranız dökülür, ziyan olur... --------------------------------------------------------------------------------
Hayvanları çok seviyorum,özellikle kızarmış tavuğu !
Gül'ü seven abisine katlanır. --------------------------------------------------------------------------------
Eskiden kibirliydim... Şimdi tamamen kusursuzum.
Çok yaratıcıyımdır... Acayip sorun yaratırım!
Çok yaratıcıyımdır... Acayip sorun yaratırım!
Çevreci kızlarla çıkmayın... Beklete beklete sizi ağaç ederler
Bukalemunun ikiz yavruları olmuş, isimlerini : Şukalemun, Okalemun koymuş...
Bu tüp bebek hatalı; hep gaz kaçırıyor...
Bildiğim tek şaşmaz kural bütün kuralların şaştığıdır!
♥ Benzinlikte sigara içmeyiniz. Hayatınız ucuz olabilir ama benzin pahalı... --------------------------------------------------------------------------------
Bende şeytan tüyü yok, epilasyonla aldırdım. --------------------------------------------------------------------------------
Başına gelenlerin daha korkuncu da olabilirdi . Mesela benim başıma gelebilirdi.
Başarılı adam karısının harcayabileceğinden fazla para kazanandır. Başarılı kadın ise böyle bir adam bulandır.
Anasına bak, babasından dayak ye...

Adamın Biri Yemek Yemeye Bayılıyormuş, Yemiş Bayılmış
Eskiden Toz Pembe Hayallerim Vardı, Tozu Gitti Pembesi Kaldı. --------------------------------------------------------------------------------
Allah'ım Kendim İçin Hiçbirşey İstemiyorum. Sadece Anneme Elma Yanaklı, Kiraz Dudaklı, Sütun Bacaklı Bir Gelin Nasip Eyle.
Medyum Memiş Kaç Kardeştir? 4 Kardeş; Small Memiş, Medium Memiş, Large Memiş, Xlarge Memiş.
Derdini Söylemeyen iyi Yapar Birde Onun Derdiyle Uğraşamam
Kötü Şans da Olmasa Şansın Yüzünü Göreceğimiz Yok Valla.
en iyi dost,az meşgul edendir. --------------------------------------------------------------------------------
e iyi dost,az meşgul edendir.
Biliyorsan konuş örnek alsınlar bilmiyorsan sus adam sansınlar. --------------------------------------------------------------------------------
Hissediyorum öyleyse varım.
Tek Rakibim pentiım III .
Hayatı çok güldürdük ;Ama hayat bizi hiç .
Delikanlı Pokemon toptan çıkmaz
Yes abicim. Türkçe eğitime benden de okey!
Türküm,doğruyum,çalışkanım, iyi gelirli bir bayanla evlenmek istiyorum... --------------------------------------------------------------------------------
Size yapılmasını istemediğiniz bir şeyi başkasına yapın. Çok zevkli oluyor... --------------------------------------------------------------------------------
Şiddete karşı savaş açın, şiddet yanlılarını kurşunlayın.
Sabrın sonu resettir..
Paraya para demezdi, çünkü "r" leri söyleyemezdi
Öğrenci aşık olursa dersleri balayına çıkar...

Sifreni soyleme dostuna, o da soyler dostuna.
Damlaya damlaya kota dolar.
Kedi kullanamadigi programa, viruslu der.
Zengin insan geleceği, fakir insan ise bugünü düşünür.
Hayat, beynimizdeki bulmacayı doldurma çabasıdır.
Hayat, beynimizdeki bulmacayı doldurma çabasıdır.
Üzümü ye, çekirdeğini de ye,sahibi gelince onu da yersin.
Aşkımızı lekeleme, çamaşır suları çok pahalı
Sırılsıklam aşık olmak için denize girmeli
Dünya batıyor yüzmeyi öğrenin
Gençliğim acı veriyordu, ameliyatla aldırdım
Fazla çikletlerinizi yola atın, arabalar çiğnesin.
At binenin, ninem dedemindir.
İnsanları tanıdıkça, hayvanları daha çok seviyorum.
Aşk futbol topuna benzer, Tekmeyi yiyince her şey biter
Adam olacak çocuk, çocukluk edipte büyümez.
Ne zaman inek görse kaçardı, çünkü ot kafalıydı.
Aşkımızın suya düşeceğini bilseydim, balık olurdum.
Bitkisel Hayata Girdim, ama Hiç Önemli Değil. Maksat Yeşillik Olsun --------------------------------------------------------------------------------
Hi-men Bankaya Gidip Kimin Adına Hesap Açtırır?... Gölgelerin Gücü Adına.

Bir baslık Altında Toplandıgn iyi olmus İstersen Baslıı >>>Murathepin Komik Yazıları<<<<
yap istersen

msn mı kımden aldın sorusuna cvp
*-sakızdan çıktı....

*-duvarda yazıyodu...

*-iki alana bir bedava veriyolardı sen bedavaya geldin

*-rüyamda gördüm...

*-tansaştan...

*- msn adresimi nerden aldın...
- ak sakallı dededen
-nasıl espirimi beğendin mi ?

*-"nasıl espirimi beğendin mi ?"
"İleti gönderilemedi"

*-benim msn sizin msn yi çok beğenmiş Allahın emriyle şunları bi....

*-msn nerden buldun
-sen nerde kaybetmiştin ki !

*-msn nerden aldın
-cuma pazarından

*-ee herkezde warrr

Alo Ajdar Hattı eee buyrun
-alo iyi günler ajdar beyle mi görüşüyoruz?
-buyrun ben türkiyenin popstarı ajdar
-nan bana bak ajdar senin varya kel kafanı tokatlarım
-bir kere ben kel değilim beyefendi kafamda saçlar var
-nan bırak bana laga luga yapma basbayağı kelsin
-bir popstara kel diye hakaret edemezsiniz
-nan senin her yerin popstar olsa ne olacak eşşek kadar herifsin kalkmışsın yok nanedir yok muzdur elmadır armuttur..
-ben müziğimle varım içten yapıyorum o şarkıları
-nan bak kontör bitiyor yoksa ben sana yapacağımı bilirdim..

-iyi günler ajdar?
-benim buyrun
-abi sen popstar mısın şimdi?
-evet, herkes görecek ajdarı bendeki ses bendeki yürek kimde var ha kimde?
-sende var abi, aslansın, kaplansın..
-aslanım da aslanım kaplanım da kaplanım saol ya bak şarkı yaptım sayende
-aman abi benim adımı verme rezilliğe alet olmayalım...

-ajdar bey banu alkan sizin için kaldıramazsa kaldırırlar demiş?
-efenim benim kaldıramadığım hiçbişey yok ben herşeyi kaldırırım bakın şurda 500 kiuk bir fıçı var bakın nasıl kaldırıyorum
-çok değil mi?
-popstar ajdara vız gelir bakın şimdi, ııııhh Aaahhhhhhh!!!
-kaldıramadınız ajdar bey
-Belimmm!!!

-merhaba ajdar, sana aşık oldum ben..
-benim karizmama herkes hayrandır canım..
-aah bitiyorum sana bana bir şarkı söyler misin?
-hemen.. nanee naeee çikita muuz
-ıyyy iğrenç herif ağzın leş gibi kokuyor
-dur bak hayatım ben şey tüh nan o kadar da nane yedim..

ilk Türk uzaya çıkınca!!!
İlk Türk uzay adamı (artık astronot mu denir, kozmonot mu denir,
uzay fatihi mi denir bilinmez) uzaya çıktığında atılacak olası gazete
manşetleri

- Kendimizi aştık...
- Bekle ay geliyoruz...
- Galaksi galaksi duy sesimizi, işte bu Türklerin ayak sesleri!..
- Uzaya kapak attık...
- Artık biz de uzaylıyız
- Türkler uzayda
- Türk'üz doğruyuz uzaylıyız...
- Bu bizim için büyük, insanlık için küçük bir adım!

Gaza gelmiş bazı gazete başlıkları

- Alemin kralı geliyor..
- Bekle bizi İngiltere..
- Uzay tamam sıra güneş'te!
- Bekle bizi samanyolu
- Marslılarla Türkler arasında genetik bağ bulundu!

Star - Açın mekiklerimizin önünü! durduramazsınız...
Hürriyet - Uzanlara rağmen...
Milliyet - İstikbale eriştik (yanda üzerinde oynanmış bir Atatürk
resmi, yanında mekik)
Sabah - İlk biz duyurmuştuk..
Zaman - Ve mümin uzayda
Türkiye - Allah'a şükür..
Vatan - İşte Hezarfenin torunları.
Bulvar - Uzaya da girdik yada milli olduk
Star - Uzayın ulen
Hürriyet - Aydın doğandan Türk astronotlara jest
Akit - Uzayda duyulan ezan sesi
Sabah - Aydın doğandan büyük şantaj
Şamdan - Marslı erkeğimin geyşası olurum
Bulvar - Ay fena oluyorum
Star - Güneş ufuktan şimdi doğar yürüyoruz uzayaaaa
Star - Welcome to space

Spor sayfasının manşeti..

Hürriyet - Fenerbahçe rüya takımı kurdu..
Fanatik - Uzaylılar da Fenerbahçeli mi?
Fotomaç - Bir gün her uzaylı fenerli olacak
Milliyet - Uzay Fener'e dar gelecek..

Köşe yazarı başlıkları..

Oktay Ekşi - Marslılara savaş açalım..
Ertuğrul Özkök - En pahalı mars şarabını içtim..
Erman Toroğlu - N'aber hıncal bak gönderdik çocuğu uzaya..
Nihat Genç - Uzaylı olmanın topluma negatif etkisi..
Hıncal Uluç - TK00XV2 plakalı uzay aracı'nın sorumsuz astronotu..O
ne dönüş öyle kardeşim ?
Emin Çölaşan - Uzay mekiğinin yapımı için neden iki firmadan teklif
alınmadı ?
Bekir Coşkun - Bindik bir alamete gidiyoz kıyamete..
Ahmet Altan - Astronotları çıldırtan kadınların öğleden sonraları
ten kokusu ne ola ki ?
Ayşe Arman - Yine evleniyorum..
Turgay Şeren - Ben geçen haftaki yazımda belirtmiştim..
Haydar Dümen - Aktif seks uzayda olmaz.
Haşmet Baboğlu - Uzayda mı olmak, dünyada mı olmamak konusuna dikkat
etmek lazım..

Yabancı basından başlıklar..

Washington Post : Insanlı ilk Türk uzay aracı astronotu almadan
uzaya çıktı..
Le Figaro : Astonotlar arasında hiç Kürt yok....
Die Zeitung : Verhaugen : 'Büyük başarı, eğer mekiği sağ salim
indirirlerse, 2034'de müzakerelere başlarız' dedi..
Die Welt : Aya gitmesi gerekirken mars'a yönelen insanlı ilk Türk
uzay aracı İstanbul üssünün yardımıyla Jüpiter'e indi..
Corierra Della Serra : Incedibile..Berlusconi, Türk Astronot'un
çocuğunun sünnetinde kirve olacak....
Elefteros Rimos : Yunan hükümetinin büyük hezimeti....

Ninenin Mektubu
Ninenin Mektubu
Amanın yavrım,Ben öyle duyuyom, o gocuman memleketlerde cicili bicili, boyalı moyalı, şıngırdak fıngırdak, kirpikleri takma, saçları sokma, onlan bunlan düşüp kalkma, gözleri elde, etekleri belde, artanı da yerde, sıska mıska, şıbıldak gibi bazı, çirkin mirkin hanımlar, gızlar oluveriyormuş…

Amanın onlara tutuluveren de, yanıveren de deme yavrım. Alceen gızın soyu sopu belli, saçı sırma telli, eline el değmemiş, kötü süt emmemiş, sevisi derinde, eti butu yerinde olmalı. Dizine otutturuverdin mi kucağın dolmalı, domuz hem evlenince pazara kadar değil, mezara kadar varmalı. Ee hanım dediğini de alaya kattın mı, koluna taktın mı yakışmalı, duvara attın mı yapışmalı. Bu sözlerimi eyi dinle bakem, bi kulağından sok da öte kulağını tıka, çıkıvermesin len. Senin nazlı Eminen ne güne duruyo? Geçenlerde ekmek ediyodum. Açcık hamurum kaldıydı.

Emine gelivedi. "Koley gelsin ninem" deye artanını da o edivedi sağolsun.

Maşallah bi olmuş hopur hopur. Dilim dağı taşı gırkbin kere maşallah… Amanın, artanını da o ediverdikten sonra iki süpürgü çalıvedi avluya, malların altlarını kürüyüvedi. Ben de ah benim ak topanım, gövercinim, kalem kaşlım, nazlı gülüm, mor zümbülüm, al bürgülüm, bol görgülüm, naha Alah seni allı başlı gelinler edivesin, muradına er, gonca güller der, naha evlerine sarı sarı buğdeyler yağıvesin deye dualar edivedim. Giderken de senin hesabiyetine şööle "e gelinim olmecen mi len?"… Sarmeştim de iki yaneceğinden şappudu şuppudu öpüvediydim.

Amanin misler gibi kokuyo len. Ee öpmek filan deyince o gül yüzün gülüyo de mi? Seni gavurun p... seni! Emi gel yavrım, yokluğun köz oluyo yüreğimde. Dün akşamüstü kırmızı fistanımı geydim de şööle cami duvarına doğru yukarı çıkıyodum.

Elimi ardıma kodum. Bizim Zartlak Osman pencereyi açmış, bende şööle oturdum. Bi de iradyoyu sonuna kadar açtıttırmış da havaları dinliyon deyyodum. Beni görüvedi, "ninee!" dedi. "Eeey!" dedim. "Gel de bi açcık oynayıvee" dedi. "Beni mi deyyon ay oğlum" dedim. "Heee" dedi. "Uleen" dedim, "benden geçti gari a yavrim. Sen o karını, Gıygıdı İbram'ın gızını bi cıscıbıldak soy, köyün delikanlılarını ünle, onların garşısında böyle şakkıdı şukkudu bi oynatıve!".

İyi dememiş miyim len? Sen olmayınca yokluğun köz oluyo yüreciğimde. Gel gari yavrım. Yollara bakıttırma, gözümüzden yaş akıttırma.

Gel gari yavrım, gel gari! He hey…

Öğrenci Atasözleri :))
.Görünen kopya kılavuz istemez

2.Öğrenciyi altın sınıfa koymuşlar illede teneffüs demiş...

3.Bana hocanı söyle sana kaç alacağını söyliyim

4.Her öğrencinin kalbinde bir 5 yatar.

5.Öğrenci dediğin çektiği kopyadan belli olur

6.Kopyayı çeken 0'ına katlanır

7.Bugünün dersini yarına bırakma

8.Denize düşen yılana,sınava giren kopyaya sarılır

9.Yarının ödevini bugüne atma!

10.İyi dost sınavda belli olur

11.Keskin sirke küpe,uslu öğrenci sınıfına zarar....

12.Öğrenciyi er edende eriten de hocadır

13.Sözlüye kalkan ön sıraya sarılır

14.Her öğrenci kendi sınıfında öter

cehennem sloganları
1-giriş ücretsizdir
2-sıcak bir ortam
3-ateş seni çağırıyor gibi kışkırtıcı etkili sloganlardir. burger'e davet eder izlenimi verir ama aslinda burger olacak malzeme hususunda verdiği fikir gözden kaçırılır.
4-asla usumeyeceksiniz
5-serefsizim cennet lan burasi
6-"günahının götürdüğü yere git... cehennem satan'dan kiralık "
7-"bir elimde sucuk, içimde enerji, umurumda mı ki sinerji!"(hoşuma gitti yazmak istedim )
8-"aldatan eski sevgililerinizin tamami bizi tercih etti! intikam alma sirasi sizde olmali. durdugunuz kabahat!"
9-"icerde nokia şarji var"
10-"en sevdiğiniz hitler burada!"
11-"yerinizde duramayacaksınız."
12-"en muhteşem metal gruplarının konserleri ve dünyanın dört bir yanından en güzel porno yıldızlarının şovları eşliğinde unutulmaz bir tatil geçirmek istemez misiniz?"
13- alevli meyveler ve kaninizi isitacak bir atmosfer.
14- ateşini yolla bana
16-cennette kul olacagima cehennemde kral olurum
17-"dünyada çok sıkıntı çektiniz, şimdi v.i.p olduğunuzu hissetme zamanı bushla aynı yerde olmanın tadını çıkarın"

Haydar ´ın İkna Mektubu
Menekşe moru gözlüm, al yanaklım, seni bir daha dövmeyeceğim. Lütfen artık eve dön. Bak Yaşar halıya kustu, kusmuk seni bekliyor. Ayaklarım bugün de hep seni aradı, yıkanmak için. Seni çok arıyorum, bir haftadır akşam rakılarının tadı tuzu yok... Ev sensiz çok ıssız. Gerçi nasıl, nerede yattığımı, kime nasıl çaktığımı falan hiç hatırlamıyorum ama onun sen olmadığını bir büyük rakının sonunda dahi hissedebiliyorum.
Kezban, ben sana aşığım. Eve döndüğün gün, bunu arkadaşlarla kutlayacağım. Sen, kanlar içerisinde evden kaçarken nasıl duygulandığımı bilemezsin. Elimdeki şişeyi, hırsımdan ananın fotoğrafına fırlattım. (Artık duvarları gelince silersin.) Kezban bir de gelirken 2 paket kısa Maltepe getirebilir misin?
Dün Zeynep okula gitmeyip dolma sardı, ben de okeye dönerken dikkatleri dağıtmak için habire dolma yiyip,"yiyin yiyin nefis olmuş" dedim. Nasıl zeka ama.. Zeynep´in tezkeresinde okul ve sınıf kısmını boş bıraktım. Onu da mı ben dolduracağım?
Bu sabah seni kaçırışım aklıma geldi, efkarlanıp bir cıgara yaktım. On dört yaşlarında taş gibi kızdın. Nasıl; Mehmet, Abidin, Ramazan, Yusuf gelip seni döve döve taksiye atmıştık? Peki, seni piknik tüpü ile dövüşümü hatırlıyor musun? Yeni evliydik, bir boğaz gezisi dönüşüydü. Mehmetgiller kapıda bekliyorlardı, sen daha roka bile hazırlamamıştın ve Ramazan içeriden "ROKA!" diye bağırmıştı. Mutfağın kapısını içeriden nasıl kilitlediğimi, ocağın oradan tüpü nasıl kaptığımı falan hiç hatırlamıyorum. O gece Ramazan ´lar gidince sen Yaşar ‘ı doğurdun. Huysuz mu huysuz, koca burunlu Yaşarımı... Bu arada son maaşınla Yaşar ’a don falan aldım...
Artık yuvana dön, asabımı bozma!

Cep Telefonu Geyikleri
Pire itte, cep telefonu yiğitte bulunur.
Yiğidin cep telefonu meydandadır.
Alışmadık cepte telefon durmaz.
Anadan geçilir, cep telefonundan geçilmez.
Ey cep telefonlu Türk Gençliği...
Arsızın yüzüne tükürmüşler,"Kapsama alanı dışındayım"demiş.
İnsanı dert, cep telefonunu kart öldürür.
Bir cep telefonlu Türk dünyaya bedeldir.
At ölür meydan kalır, yiğit ölür cep telefonu kalır.
Boşboğazı cehenneme atmışlar,"cep telefonum nerede?"demiş.
Çingeneye beylik vermişler, önce cep telefonu almış.
Cep telefonlu çoban, yoksul beyden yeğdir. .
Denize düşen cep telefonuna sarılır.
Dilenciye cep telefonu vermişler, kartını beğenmemiş.
El elin eşeğini cep telefonuyla arar.
Erkeğin kalbine giden yol cep telefonundan geçer.
Haydan gelen cep telefonu faturasına gider. .
Ben sporcunun zeki, çevik, cep telefonlu ve ahlaklısını severim.
Ayranı yok içmeye, cep telefonu ile gider çeşmeye...
Görmemişin cep telefonu olmuş, tutmuş antenini koparmış.
Cep telefonuyla konuşana yılan bile dokunmaz.
Sakla kontörünü, gelir zamanı..
Zorla telefon edilmez.
Ye cep telefonum ye...
Ummadığın cep telefonu baş yarar.
Panasonic G 600 ‘le yatan Ericsson 688 ’le kalkar.
Sora sora cep telefoncu bulunur.

Öğrenci Evinin Anatomisi
Her öğrenci evinde muhakkak ´nöbetçi sistemi´ uygulanır ve günün nöbetçisi, resmi köle statüsünde kullanılır. Yemek sırasında en az elli kere mutfağa gönderilir.
Evdekilerin temel gıda maddeleri yumurta ve patatestir. Bu ikisinin birleşiminden 12 çeşit yemek yapılabilir. Çay yemekten sonra değil, yemekle birlikte içilir.
Her gece kesinlikle saçma sapan bir tartışma konusu açılır. (Düşünmüyorum o halde yok muyum yani? Dünya döndüğü için mi güzel? Attan inip eşşeğe binilir mi?)
Her evin muhakkak suyu, çayı deviren bir sakarı vardır. Ha bi de işlerden kaytaran tembeli bulunmaktadır.
Yemek yapmaya karar verilir ve yemek yapmaya başlandığında eksikler ortaya çıkar, zamanla yarışarak yemek tamamlanır.
Kesinlikle ama kesinlikle temiz çatal, kaşık, tava kalmayıncaya kadar bulaşıklar yıkanmaz.
Her sabah derse geç kalınır ve öğle kalkıp okula yemek yemeğe gidilir. (Okulun yemeği ucuz olduğu için...)
Sınav dönemlerinin favori cümlesi "bu gece yatmıycam ders çalışcam"dır. Gece yatılmaz ama ders de çalışılmaz.
Evin duvarları vize-final tarihleri, ilginç sözler, nöbetçi listesi, harcama listesi gibi yazılı belgelerle süslüdür.
Öğrenci evinin, öğrenci misafirleri de eksik olmaz ve gelen misafire önce "bi kola al da içelim"diye başlanılan ısmarlatma olayına,iyice sövüşleninceye kadar devam edilir.
Ev genelde bodrum ve giriş katta olduğundan, pencereden girilebilir özelliktedir. (Her ihtimale karşı bi pencere muhakkak içeriden kilitlenmeyerek açık bırakılır.) Dış kapı ise zaten kilitlenmez.
Ev fertlerinin tamamı leyla gibidir, yani aşk trafiği yoğundur. Kimininki platoniktir, kafayı yer ve yedirtir, kimi romantik takılır, şiirler ezberlenir, kimi ise akşam ansızın nişanlı olarak eve dönebilir.

Yukarı Alt