1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Murat1961 adlı şahıs forumdan

1. McLinkin

McLinkin Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Adlı şahıs forumdan benım çarımdakı stafı ve bır kac ıtemı calmıstır, Çarın nicki DeaTHSouL 'dur pavo 120 LVL, bana e mail adresımı sordu bende verdım ben ne bıleyım adamın soyucagını bır kac ıtemımı ve stafımı almıs,zaten oynamıyordum ama bu serefsızın lutfen cezasını cekmesını ıstıyorum sayın admınler moderatorler bana yardım edın,cok muzdaribim. yardıma ıhtıyacım var.bu Murat1961 adlı şahıs hakkında suç duyurusu bile yapmaya hazırım..

2. lemonade

lemonade   exlmanager rank8

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    48
    Meslek:
    студент
    Mail adresini paylaştın ve suç duyurusunda mı bulunuyorsun?

3. McLinkin

McLinkin Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mail adresimden soyuldugunu gerçekten bılmıyordum o anda sadece çarı satmak vardı aklımda ve düşünmedim bile e mail'in boyle sonuclar doguracagını ben sıte yonetıcılerınden rıca edıyorum bu adamın bulunması ıcın sadece.yardımcı olmıyacak mısın ?

4. Rewind

Rewind   exlmanager rank8

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    58
    sen bizden nasıl bir yardım istiyorsun kardeşim adamın uydu ile yerinimi bulalım sen zaten o kişiye suç duyurusunda bulunsan bilişim suçlarından biri bizimle iletişime geçer gerekli bilgileri alır.Ayrıca o adamla forumdan alakan olamaz en son 11 temmuz 2013'de giriş yapmış.

5. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    Pazartesi gidiyorsun adliyeye boyle boyle kandirildim dolandirilim diyorsun dosya hazirlatiyorsun. Davalinin extraloob.com sitesinde oldugunu yoneticilerinden ip adresinin alinabilecegini soyluyorsun. Kendileri bize ulasiyor bizde ip adresini ve bizde ki kayitlarini veriyoruz.

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme: 12 Şubat 2016