1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Münih çıkarması

1. Presence

Presence Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci

Mehmet Topuz'un olaylı imzasından sonra transferde sessiz kalan Fenerbahçemizde, dün sabah başkan Aziz Yıldırım ile sportif direktör Aykut Kocaman Almanya'ya uçtu. Erken saatlerde yurt dışına çıkan ikili, gittikleri Münih'te gazetecilerden köşe bucak kaçtı. Daha önce Hamit Altıntop için iki kez Bayern Münih'in kapısını çalan ikilinin yeni hedefleri milli yıldız ile birlikte bir başka orta saha oyuncusu Tim Borowski.

Hamit'in kafası rahat

Altıntop'un amatörlerle antrenman yapması bu sezon ana kadroda düşünülmediği yorumuna yol açarken, çalışma sonrası soruları yanıtlayan milli futbolcu, “Bunun ne anlama geldiği konusunda ben kafa yormuyorum. Teknik direktörün kararına saygı duyarım. Ben kendimi göstermek için yoğun çaba sarfederim. Ben kendi gücüme inanıyorum. Teknik direktör her gün farklı denemeler yapıyor” diye konuştu

Poulsen'e alternatif

Ayrıca Türkiye'den teklifler geldiğini doğrulayan ve “Önümde çok sayıda kapının açık olmasını görmek güzel bir şey” yorumunu yapan Hamit'in yaşanan gelişmeler üzerine sarı lacivertlilerin teklifine sıcak baktığı belirtildi. Poulsen transferinde sorun yaşayan F.Bahçe'de, teknik direktör Christoph Daum'un da orta sahayı güçlendirmek için aynı dili konuştuğu oyunculardan hem Hamit'i hem de Borowski'yi kadrosunda görmek istediği bildiriliyor.

Borowski kimdir

Boy: 1.94 m.
    Milli Takım: 33 maç 2 gol
    Mevki: Orta saha ve sol kanat

TAKIM-- SEZON -- MAÇ -- GOL
    W.Bremen-- 2001-02-- 30-- 2
    W.Bremen-- 2002-03-- 24-- 2
    W.Bremen-- 2003-04-- 31-- 6
    W.Bremen-- 2004-05-- 42-- 10
    W.Bremen-- 2005-06 -- 43-- 13
    W.Bremen-- 2006-07-- 23 -- 3
    W.Bremen-- 2007-08 -- 31-- 3
    B.Münih -- 2008-09 -- 35-- 7

2. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
    Borowski Paulsenden kat kat daha iyi ve kat kat daha fazla yarar sağlar. :headbang: