Münevver Karabulut davası ne olur?

• Garipoğlu yakalanır

Votes: 6 21,4%
  • Garipoğlu yakalanamaz

Votes: 9 32,1%
  • Dava zaman aşımına uğrar

Votes: 13 46,4%

• Total voters
    28

Xplosive

Bilgiliyim
Boğazını keserek Karabulut'u öldüren ve çöp konteynırına atan Garipoğlu yakalanır mı?

Xplosive

Bilgiliyim
Şimdi de cem olacak kolpanın israil korumasında olabileceğinden şüpheleniliyormuş. :D

Cem garipoğlunun babası münevver in babasından helallik istemiş.Münevverin babasıda 3 bin euro verirseniz helal ederim demiş.Parayı alırsa babası çenesini kapatır bu olayda böyle tarihe karışır.Gündemden hiç düşmüyo haber ülke meselesi oldu o kadar cinayet işlenirken bu haber neden bu kadar ilgi gördü anlamadım :think:

Dava zaman aşımına uğrayacak.Adam'ın Türkiye sınırları içerisinde olduğunu bile sanmıyorum.

Kajmeran35 demiş ki:
Cem garipoğlunun babası münevver in babasından helallik istemiş.Münevverin babasıda 3 bin euro verirseniz helal ederim demiş.Parayı alırsa babası çenesini kapatır bu olayda böyle tarihe karışır.Gündemden hiç düşmüyo haber ülke meselesi oldu o kadar cinayet işlenirken bu haber neden bu kadar ilgi gördü anlamadım :think:
ee çünkü garipoğlu soyundan geliyor bu yüzden. ülkemizde bunun gibi birçok şey oluyor özellikle doğu bölgelerinde falan niye onlar hiç dile getirilmiyor? çünkü varlıklı değiller, gazeteye çıkmakla yetiniyorlar. adaletsiz bi' dünya..

unforgotten demiş ki:
Kajmeran35 demiş ki:
ee çünkü garipoğlu soyundan geliyor bu yüzden. ülkemizde bunun gibi birçok şey oluyor özellikle doğu bölgelerinde falan niye onlar hiç dile getirilmiyor? çünkü varlıklı değiller, gazeteye çıkmakla yetiniyorlar. adaletsiz bi' dünya..
Bunu pek yadırgamayın.Dün discovery'de çetelerle ilgili bir belgesel izledim.Emin olunki bunlar çok çok çok çok küçük şeyler :roll:

dava zaman aşımına uğrar demişler hep ne uğraması en güncel konu oldu haberlerde

Kimsenin istediği bişey yok , Zengin sıpası nede sonuçta şimdi kimbilir hangi ülkede , hangi villasında keyfini sürüyordur o ...

DeathKinq

Tanınıyorum
Server
Takımı
Galatasaray
JawBreaker demiş ki:
Karabulut ailesi helallik için 3 Milyon € istemiş.^^ :lol: :lol: :mrgreen:
Eminmisin?^^ Bende Tam Bilmiyorum Ama 3 Milyon € istediyse O adamın kafasında bişy var demektir Kızın Vahşice Öldürülüyor Ve 3 Milyon € ver Ödeşelim Sacmalamıs öyle dediyse adam !

Born2PawnxD demiş ki:
JawBreaker demiş ki:
Karabulut ailesi helallik için 3 Milyon € istemiş.^^ :lol: :lol: :mrgreen:
Eminmisin?^^ Bende Tam Bilmiyorum Ama 3 Milyon € istediyse O adamın kafasında bişy var demektir Kızın Vahşice Öldürülüyor Ve 3 Milyon € ver Ödeşelim Sacmalamıs öyle dediyse adam !
evet adam birçok kez tekrarladı bana çok ters geldi onunu kızınınn değeri 3 milyon euro muymuş bana göre evlat sevgisi para ile ölçülemez boyuttadır.

Yukarı Alt