Arkadaşlar çift char işi deli etti beni kafayı yemek üzereyim bi yardım edin lütfen;
İlk bota koycağım chara giriyorum, 2. charıma girince ilk chardaki Auto gidiyor
İlk noob chara giriyorum, 2. olarak bota koycağım charıma girince Home a basıyorum bot gelmiyor.

Nedir bunun çözümü?

_aLy_ demiş ki:
Arkadaşlar çift char işi deli etti beni kafayı yemek üzereyim bi yardım edin lütfen;
İlk noob chara giriyorum, 2. olarak bota koycağım charıma girince Home a basıyorum bot gelmiyor.

Nedir bunun çözümü?
nasıl yap biliyormusun ilk baş bota kur charı .. Daha loader dosyası var 1.43 onu indir silkroad klasörüne at sonra loadera tıkla clienti göster ve öle aç biri bot olur digeri stall charı ..

sparoww demiş ki:
_aLy_ demiş ki:

Nedir bunun çözümü?
nasıl yap biliyormusun ilk baş bota kur charı .. Daha loader dosyası var 1.43 onu indir silkroad klasörüne at sonra loadera tıkla clienti göster ve öle aç biri bot olur digeri stall charı ..
2 .char girince ilk chardaki botta auto gidio dedim ya

ilk başta kasacağın veya stall kuracağın charı açacaksın(Loader ile). Açtığın chara return çektirmeden öyle bırakacaksın. Ardından normal bir şekilde botu açıp start dedikten sonra loader ile yeni bir client çalıştıracaksın.
Bazen gelmeyebiliyor bot ayarları gelmezse bot açacağın charı kapatıp tekrar açacaksın aynı şekilde.

Yukarı Alt