BeBeT0

Bilgiliyim
Server:Sparta LvL: 8x Full Str Bowman, Server:Pri
Bu Anlatıcaklarım Bazılarına Zor Gelebilir Ama Bu Yöntemle MultiCLient Ve MultiBot ACmak Mümkündür

Ancak Ramı 512 Mb ASyası Olan Arkadasların Yapmasını Tavsiye Etmiyorum.Ayrıca Pc Nizde ÇIkabilcek Sorunlara karsı Geri Yükleme Noktası Olusturmanızı Tavsiye Ederim.
Exclamation Exclamation

1- VMware Workstation 6.x i Yükleyin
2-Windows Xp Pro Yükleyin (Malum Yüklüdür)
3-Yeni bir VM'i yaratması için sihirbazı kullan
4-o eklemeye ihtiyaç duyduğun extentioned VMX dosyasını bulacak olduğun bu yerde bir yer sevk edilecek
5-DirectX 9.0c Feb 2007 Edition Yüklü Olması Lazım
6-Silkroad Yükleyin Ve Sevdiginiz Botu Kurun

Linkler
7-İndirmek İçin Tıklayın Part 1
8-İndirmek İçin Tıklayın Part 2
9-İndirmek İçin Tıklayın Part 3

10- Bu uygulama ile birden fazla işletim sistemini kullanmanın yanı sıra;

İşletim sistemleri arasında dosya transferleri ve dosya işlemlerini yapabilir, çeşitli veri transferlerini gerçekleştirebilir ve işletim sistemlerine uyumlu modülleri diğer işletim sisteminde de çalıştırabilirsiniz.

Ayrıca sanal makinanızı oluşturarak, diskinizin belirli bir bölümünü sanal makinanız için ayırabilir ve kullanabilirsiniz.

Asıl bir makine için hızlandırılan üç boyutlu şekli sağlamak;

-Hızlandırılan üç boyutlu şekil için asıl bir makineyi sağlamak

1-Windows 2000 veya XP konuk işletim sistemiyle asıl bir makineyi seç
2-Not: Üzerinde güç sağlanan asıl bir makinede Direct3D'i sağlama
3-Biçime takip edenin (. Vmx), asıl makine için dosyaladığını ekle: Mks. Enable3d= TRUE
Bu çizgi, ev sahibinde hızlandırılan üç boyutlu şekli sağlar. Konukta hızlandırılan üç boyutlu şekli desteklemek için gereklidir, hem de konuk göstermesinin 2 D kısmını hızlandırması için ev sahibini sağlar.
4-Sen ekleyebilirsin, veya takip eden seçmeli çizgilerden her ikisi: Svga. VramSize= 67108864
Bu çizgi, 64 MB'e asıl gösterme kartında VRAM'in miktarını artırır. Daha çok VRAM'i eklemek, konukta Kasmayı azaltmaya yardım eder. Maksimum değer, 128 MB'dir.
vmmouse.present = FALSE
Bu çizgi, konukta mutlak işaret eden aleti iptal eder.
Konukta mutlak işaret eden aleti kapatması için DirectInput akraba biçim ihtiyacını gerektiren uygulamalar.
Pratikte, bu, kesin bir sınıfı için sadece gereklidir.Dolu ekran üç boyutlu şekil uygulamaları (Örneğin, gerçek zamanlı oyunlar, ilk-kişi vurucularını beğenir).

Vmouse için kapanmayanı kapatmak. Şu an:

1-Düzelt> tercihleri seç.
2-Girişi tıkla.
3-İmlecin, pencereyi bıraktığı zaman Deselect kapat
Sınırsız birçok oyunun, senin sadece, yaptığın makineyi klonlayarak aynı örnekte ayarladığını oynarsın

Not : Denenmemiştir Sadece Bir Bilgidir Yapmak İSteyenler Yapabilir

NOT:YORUMLARINIZI BEKLİYORUM

çok saol çok işime yaracak bu program şuan 2.windowsum kurulurken yazıyorum ben 1 pc'e 3 windows kuracam 2 tanesi bot 1 taneside normal sürf için aklına eline beline sağlık. bu arada zor değil çok kolay botları çalıştırdığımda yine yazarım ss çekip inş çalışacaklar. headbang2ft9

xxrated demiş ki:
çok saol çok işime yaracak bu program şuan 2.windowsum kurulurken yazıyorum ben 1 pc'e 3 windows kuracam 2 tanesi bot 1 taneside normal sürf için aklına eline beline sağlık. bu arada zor değil çok kolay botları çalıştırdığımda yine yazarım ss çekip inş çalışacaklar. headbang2ft9
Eee çalıştırdınmı multibotunu Question kahvekeyfi

programın d3d desteği yok bir şekilde açılıyormuş ama onu bulmaya çalışıyorum eğer d3d olursa botsuz çalışır bot açmaya kalktığımda bu makina virtualdir kullanamazsınız diye bot mesaj çıkarıyor eğer bu ikisini çözersek çok güzel çalışır.

Yukarı Alt