Sro_Modifier.exe Virus Total sonuçlarının öle olduğundan eminmisin ?
Rar.dan çıkarınca 3-5-7 tane bişiler yazıyoda :lolmuch:

arkadaşım bak üyelik nasıl alıcaz söermisin siteye giriyorum hata veriyo ne yapacağız bişey sölermisin

.!!!!WRONG!!!!WRING!!!!Arkdaslar kesinlikle bu arkdasın gönderdiği program keylogerlı kullanmayın simdi bilgisayarıma format atıyorum.benden sölemesi birde keylogerlı olup olmaıdıgını altında hack0 gibi yazı yazıo oradan anlasılıo birde görev yöneticisinden bu preogramı çalıstırdım we sonra görew yöneticisinde işlemlerde accont sdie birim çalısmaya basladı yanı kayıt erdiyor bu arkadsa kesinlikle inanmayın ÇARLARINIZ GİDEBİLİR......

BeBeT0

Bilgiliyim
Server:Sparta LvL: 8x Full Str Bowman, Server:Pri
whereare07 demiş ki:
.!!!!WRONG!!!!WRING!!!!Arkdaslar kesinlikle bu arkdasın gönderdiği program keylogerlı kullanmayın simdi bilgisayarıma format atıyorum.benden sölemesi birde keylogerlı olup olmaıdıgını altında hack0 gibi yazı yazıo oradan anlasılıo birde görev yöneticisinden bu preogramı çalıstırdım we sonra görew yöneticisinde işlemlerde accont sdie birim çalısmaya basladı yanı kayıt erdiyor bu arkadsa kesinlikle inanmayın ÇARLARINIZ GİDEBİLİR......
arkadaşım sana tek bişi dicem yaw he he öle virüs taramasında görüyorsun temiz oldugunu gelmiş burda keylogger var diye konuşuyorsun bırak ya insanlara iftira atmayı

Yukarı Alt