_CaspeR_

Buralıyım
Dosyada Bu virüs vardır uyarı galiba

-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
o virüs deil .. bir uyarı ..
dosya temizdir.. içiniz rahat olsun . ama çalışıyomu bilemiyorum

Yaw sizde ne alemsiniz çalışmazsa ben verirmiyim ayrıca donwload edebilirsiniz Applé garintisi vardır:)))))

Ne demek herzaman için size hizmet etcem artık bende bu Extraloob ailesindenim diğilmi beyler(:

ya 1. charı acıorum tmm gusel ama 2 charda c10 verıo ve ardında dc....nası olucak... detective

c10 hatası vermsiin sebebei loopback inin açık olmasından kaynaklanıyo tbotla giriyosan 1.sini açtıktan sonra loopback i kapat sonra 2.sini dene isorobattakine bi çözüm bulamadım isrobotla açmak istiyosan Orjinal clienti indirmen gerek , eğer iSRO bot ile açmayacaksan bu clienti kullan

ben botla falan acmıcam sadece 2 char acıcam ama dedıgım gıbı 1. acıom ıyı gusel 2cide c10 verı we dc.. daha net bı acıklama yaparsan sewınırım kahvekeyfi

Denetim masası/ Ağ bağlantıları / Microsoft Loopback ethernet bağdaştırıcı ' nı devre dışı bırak!!!

tmm da zaten öle be yaf kardes nası yapıcam bunu acılmıo ıste 2 cısınde ılla c 10 verıo Sad

wallahı kapalı yaf ama 2 cıde hep problem oluo cozemedım gıttı bunun baska yolu yoq mu kardes? :?!!!

byler bu dosyayı bende ındırmıstım trojan cıkmıstı dıkkat edın bunda olmayabılır ama tedbırı elden bırakmayın extraokk cünkü format attım bugun bıde 2saat onla ugrastın char gıtmesın dıye napalım Mad

Yukarı Alt