-Resim Silinmiş.
> Bİlin bakalım bu ne :lolmuch:
> Yüksek Riskli bir parazit :lolmuch:
> Belki kısa sürede bir sorun yaşamazsınız, ama 1 ay sonra soyulursanız şaşırmayın !

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
of ya olmuyor ilk silroadı acıp oyuna giriyorum multitupa baslat diyorum ama 2. silkroad acılmıyor yardım lütfen

2 saat ı gecti ama daha kimse cevap vermedi her kez online lütfen yardım edin ya Sad Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

_Dark_Man_ demiş ki:
-Resim Silinmiş.
> Bİlin bakalım bu ne :lolmuch:
> Yüksek Riskli bir parazit :lolmuch:
> Belki kısa sürede bir sorun yaşamazsınız, ama 1 ay sonra soyulursanız şaşırmayın !
ilk olarak free programla tarama yapma ne taratsan virüs bulur ve tam sürüm satın almanı ister.ikinciside tup ün programı bi modify programı yani silkroadın clientinde dc zoom ve multi kısımlarını disable etmeye yarıyor ve bu yüzdende hack tool gibi algılanıyor.ayrıca tup bugüne kadar birçok sağlam paylaşım yaptı emin olun hacklemek istese hepimizin çarları çoktan uçup gitmişti ama yinede güzel bişi söylemişsin risk istemeyen kullanmaz ama şunuda atlamayın zaten yapmaya çalıştığını bir hiledir ve tertemiz olması imkansızdır sonuçta yapılan işlem yada yapmaya çalıştığınız kurallara aykırıdır.Bu riski göze almak istemiyosanız ne bot ne multi kullanmamanız önerilir. Idea

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
ii geceler kardes eger isin yoksa bana bunun clientini upload edebilirmisin? bendeki bozuk Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

heh iste banada o lazım anlatamadım demin.ben 2. yi acarken hata veriyor o dosyam bozuk oldugu icin bi zahmet upload edermisin ?

Bana hatayı yazarsan yada ekran görüntüsünü atarsan daha rahat yardımcı olurum kardeş ok Cool

Yukarı Alt