modlar adminler cvb bekliyorum bunda hackleme falan herangi bişey olurmu hack trojan vs....??

ya bende acılıor ama 1 tane sro acerken bıle en az 10 dk beklıor 2. acarken 20 dk dan fazla beklıorum neden acaba Evil or Very Mad Evil or Very Mad

WALLA arkadaşım ellerine sağlık harika bir program virusde tarattım temiz ve suanda babalar gibi kasıyorum yeni eu charımı :))

Okadar tşk etçeğinize silkroad dosyasının içindeki multitupu tarayın bakem ne çıkçak ben koyuyom bakın alın virüs trojan :?!!! :?!!! :?!!! Senin garantini ben töbe töbe
-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
LibLibi demiş ki:
Ewet arkdasLar Tup arkadasimizin bizimLe payLasmis oLdugu Programm caLisiyor tabi herkez caListiramadi basta bende caListiramadim =)
ama siz simdi aLtdan indirin ve yükLeyin ...
Tup demiş ki:
MultiTup 1.0 885 KB

MultiTup yapmış olduğum multiclient programıdır. İstediğiniz kadar
Silkroad aynı anda açabilirsiniz ama sadece teki botta kalabilir.

Not: ZoomHack, Küfür Filtresi Kaldırma ve Anti Login DC sadece ilk
açtığınız client ile çalışıyor. Ayrıca Programın yükleme programı var
kurulumu otomatik yapıyor.

Ewet simdi yükLedikden sonra !
dieLimki oyuna TbotLa girecez ... önce normaL crack veya herhangi caLisan bir taktikLe oyuna giriyoruz... sonra oyuna girdikten sonra ayarLari yaptiktan sonra chari bota birakaLim meseLa =)
Sonra Denetim Masamizdan veya BiLgisayarimdan Ag-BagLantiLarimiza girip Loopback baGLantimizi kapatiyoruz!
geLeLim simdi " MuLtiCLient_by_Tup" ´a... Programmi caListiriyoruz aynen asagida Tupun beLirt digi gibi ...

Programın kurulumunu tamamladıktan sonra masaüstünüzdeki
MultiTup 1.0'a tıklayarak programı çalıştırabilirsiniz. Programın
'Başlat' tuşunu kullanırsanız Silkroad başlayacaktır. Oyuna bot ile
girecekseniz ilk oyunu botla açınız, 2. client'i MultiTup ile başlatınız.
yani bu sekiLde 2 ci cLientimi caListirabiLiriz tabi bu ProgramLa actigimiz cLientLer botLa aciLmiyor .. ama baya ise yariyor örnekLer..: bir chariniz kasarken öteki onun aLchemy sini basar... öteki kasarken onun pesine takarsin ... biri kasarken ötekiyLe staLL acarsan yani baya ise yariyor arkadasLar headbang2ft9
hms bu arada Pc sinde farkLi oLan Iki tane AdsL kabLo giri$i oLan arkdasLar DEP Lerini kapatsinLar yoksa caLismaz!...
ve sakin unutmayin herzaman yeniden basLarken bu taktige ...
iLk acmak istedigimiz Tbotu acmadan önce Loopbackimizi aciyoruz actiktan sonra kapatiyoruz =) bunu unutan cok fazLa oLur ve sonra bu sadece Spam yaratir o yüzden yazayim dedim Wink
ins caListirabiLirsiniz .. demin denedim caLisiyor perde

Tup´un emeyine saygi ve payLasimina TesekkürLer Wink

arkadasım cok saol hersey tmm da su loopback baglantısını bulamıyoz ag baglantılarında bole bısey goremedım yardımcı olurmusun resımle falan bızahmet

karasehmuz demiş ki:
arkadasım cok saol hersey tmm da su loopback baglantısını bulamıyoz ag baglantılarında bole bısey goremedım yardımcı olurmusun resımle falan bızahmet
loopcak bagLantin yoksa o asamayi salla ve direk acmaya caLis headbang2ft9

Yukarı Alt