E.Cartman

Bilgiliyim
Bilgisayarım çöyle kasıyor böyle kasıyor o kadar char açabiliyor en fazla diyip yakınıyorsunuz.
Bi ara benim bilgisayarım da öyleydi sinirden kasayı tekmeliyordum düşünün ne kadar kastıgını…
Ancan internette programları araştırdıkca bilgisayarımın kasmasını nasıl engelleye bilecegimi yavaş yavaş örgendim. Bilgisayarımın özellikleri aşırı derecede düşük ancak şu anda bile çok az kasma var. Orta özellikli bir bilgisayarda aşagıda anlattıklarımı yaparak kasmayı %100 engelleye bilirsiniz…

İlk Olarak Ekran Kartınızı Güncelleştirelim…

Bilgisayarım’a Sag tıklayıp özellikler diyin.

Resimi Göremeyenler İçin:

http://yfrog.com/0eaygtyneticisij

Yukardaki Resimdekini Yaptıktan Sonra Aşagıdaki Programları İndirip Devam Edin… Kullanımları Son Derece Basittir.

Slow-PC Fighter:
SLOW-PC Fighter 'ın 2009 sürümü çıktı. Bu yazılım yavaşlayan bilgisayarlardaki sorunları hızla tarayıp düzelten, çok küçük ama bir o kadar kullanışlı bir program. Türkçe destekli ve kullanması çok kolay. Tek tıklamayla bütün bilgisayarı taratıyorsunuz. Özellikle kayıt defteri ve dosya ilişkilendirmelerindeki hataları düzeltmek, sistemi daha temiz ve hızlı çalışır hale getirmek için kullanışlı.

Geçersiz kısayollar, yararsız dosya uzantıları, kullanılmayan yazılım kayıtları, geçersiz özel kontroller, geçersiz fontlar, geçersiz dosya bağlantıları, gereksiz DLL'ler, geçersiz Program Ekle/Kaldır girdileri, boş kaldırma kayıtları, boş kayıt defteri anahtarları, kullanılmayan yardım dosyaları ve benzerlerini temizliyor.

Download:

File Upload - File Sharing Service

Begenenlerin yorumlarını ve teşekkürlerini bekliyorum :)

He pc nizde gereksiz olanları sık sık kaldırmayı unutmayn arkadaslar.

Yukarı Alt