RoyalFlush

Bilgiliyim
Arkadaşlar son 2-3 gündür msn sürekli düşüyor,msn düşmesiyle kalmıyor silkroadtanda dc yiyorum 3-4 saat sonra(veya daha fazla) kendiliğinden düzeliyor.Msn de 8100030d hatasını alıyorum.

Fakat işin garip kısmı;Extraloob ve Facebook haricinde başka hiçbir siteyede giremiyorum bu saatlerde.Telekom(her zamanki gibi) suçu bana attı.Fakat pc yeni formatlı + taramalarda bir sorunla karşılaşmıyorum.Nedenini bilen veya aynı sorunu yaşamış ve çözümünü bilen varsa söylesin pls :roll:

bende daha dün format attım ne msn e girebiliyorum ne sitedeki resimleri görebiliyorum dedim sorun belki browserdadır operayı,firefox u yükledim gene aynı sinir ediyor insanı

RoyalFlush

Bilgiliyim
İnternetide verimli kullanamadığım için sorunun çözümünüde araştıramıyorum.Söylediğim 2 site haricinde hiçbir site cevap vermiyor :S

Ps:Avatarları şuandan itibaren bende görememeye başladım :S

Msn de Aldığın hata bazen kullandığın antivirus programları msn yi engelliyor. antivürüsü kaldır tekrar dene :thumbsup:

RoyalFlush

Bilgiliyim
Avira + spybot + adaware ile tarattım.hiçbirşey çıkmadı...

Formatladım makinayı.Bakalım ilerde olacakmı şimdilik normal gözüküyor.

Midbroke

Bilgiliyim
RoyalFlush demiş ki:
Avira + spybot + adaware ile tarattım.hiçbirşey çıkmadı...

Formatladım makinayı.Bakalım ilerde olacakmı şimdilik normal gözüküyor.
RoyalFlush aynı sorunlar bende de var vallahi . Şimdi girmiştim bölüme bende aynı topiği açacaktım . Okuldan geldikten sonra denedim bir sürü site falan giremedim , msn ' m açılmıyor silkroad ' da update olurkenki hatayı alıyordum format attım . Hala aynı şeyler devam ediyor . TTNettendir herhalde .

Yukarı Alt