1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Msn Koxp Yardımcısı - 1. Serverlerede Oto Giriyooo......

1. Co709

Co709 Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ALINTIR AMA ALINTI YAPTIĞIM ARKADAŞIM ÇOK GÜVENİLİR BİRİ İNANMAYAN İNDİRMESİn......

ewet arkadaşlar herkez MSN koxpu biliyordur fakat MSN koxpta potion,wolf,trede,town,başkayere gitme gibi
    şeyleri yapamıyorsunuz yapsanızda msn koxp bozuluyor.Kendi yaptığım yazılım sayesinde buna son.

şimdi aşşagıdaki linkten programımızı indiriyoruz (kesinlikle virüsyoktur istediğiniz heryere taratabilirsiniz)
    indirdiğimiz dosyanın içindeki VİDEO yu mutlaka izliyoruz nasıl kurulacagı anlatılıyor videodaki bütün işlemleri yaptığınızda
    MSN koxp kurulacaktır ve mauseyi saga sola hareket ettirince knightdeki gibi kamerayı dödüre bilicek siniz eğer bunu yaptıysanız bundan gerisi kolay.

ÖNEMLİ:Videonun sonunda MSN nin yanına herhangi birdosyayı getiriyoruz dosyanın simge haline düşür butonuna
    basar basmaz MSN den herhangi bir menü nün (dosya,eylem vb.) üzerine tıklıyoruz.Fakat bu işlemi çok hızlı yapmalısınız.

indirdiğimiz dosyanın içindeki ___MSN koxp yardımcısı___ adlı programa tıklıyoruz ve karşımıza şeffaf bir program açılıyor
    bu sayede programın üzerinden nereye tıklarsanız knight da da o işlemi yapacaksınız fakat yürür ken skili skill bardan çıkartmanız gerekmektedir tekrar atack yapmak isterseniz skili tekrar skill bardaki AYNI yerine koymanız yeterlidir.

Başka bir atack durdurma yöntemi daha koxpu kurmadan önce birine PM atın konuşma penceresi
    köşede dursun koxpu kurduktan sonra atackı durdurmak için o konuşma penceresine tıklayıp tüm fonksiyonları durdura bilirsiniz tekrar başlatmak için konuşma penceresini kapatmanız yeterlidir.Böylece partydeki kişilere sw felan da rahatlıkla verebilirsiniz.

buyrun LINK..: http://rapidshare.com/files/98285240/MS ... _.rar.html

Buda videolu anlatım..:: http://rapidshare.de/files/38784333/clip0017.rar.html

NOT:uygulamanın çalışması için PC nizde .NET Framework 2.0 yüklü olması gerekmektedir onuda buradan indire bilirsiniz.

buyrun LINK..:: http://www.microsoft.com/downloads/deta ... laylang=en

2. |O²|

|O²| Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Henüz Yok
    :lol: Copy + Paste :lolmuch: LINK nerde :lol: Bari alıntıya tıklayarak yapsaydın :mrgreen: :mrgreen:

3. |O²|

|O²| Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Henüz Yok
    heh şimdi koydu ^^ eyw saol

4. Co709

Co709 Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    düzeltim dikkatsizliğie gelmişş....

5. Co709

Co709 Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sadece 1 kişinin mi dikatıni çekti???

6. SonSAHNE

SonSAHNE Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    ellerine sağlık hacım. Gerekli bir program ama bırakıyorum oyunu..