arkadaşlar bilindiği üzere artık tüm çarlarda açılan çarlarda msn koruması yapılıyor.

ama çar satın alırken büyük sorunlar çıkıyor. acaba joymax bu mail koruma olayını kaldırırmı yada kaldırmalımı.

110a kadar kasmış bi adam oyunu bırakmış çarını satması mantıklı deilmi. niye ben 0dan karakter kasayım. takriben 8 ayda çıkar 110 çar.

oyunu kuralına göre oynamak lazım.

char satmak & almak yasak, sonuna kadar destekliyorum bunu :P

Cryolite demiş ki:
oyunu kuralına göre oynamak lazım.

char satmak & almak yasak, sonuna kadar destekliyorum bunu :P
eski sistem olsa bende desteklerim. 80 level 90 level normal leveller. her türlü desteklerim. ama bir 110 karakter ortaya çıkarmak aylarını alıyor insanın ve insan bunalıyor. 8 ay kasacaksın zaten o 8 ayde 120 gelir. 110 olmadan 120 120 olmadan 130 oyunun ne tadı kalıyor ne de tuzu. level kasmak yerine özel görevler yapıp kendimize yeni skiller ekleyebilsek daha mantıklı olur bana göre. 100 olsun max level ama özel görevlerle skil açabilelim. amaç level deil özellik olsun .

hadi başlayak kasmaya en kıral adam 6 aydan önce 110 yapamaz çarını. ben bu oyundan zevk almak deilmi amacım. yeni oyuncu zaten çar almaz. alırsa eski oyuncu alır veya viz deilde tank oynamak isteyen adam napsın. 6 ay beklesinmi.

The47

Bilgiliyim
satsın. engelleyen yokki. eger kendini tilki sanıp ilk bilgilerini bir köşeye yazmadıysa hotmail korumalı karakterini satsın ne olacak? bu iş joymaxda degil oyuncularda bitiyor.

Takımı
Galatasaray
Satış oyun kurallarına aykırı olduğu için böyle bir girişimde bulunacaklarını sanmam.En çok ta satışları bir nebze olsun engellemek adına mail korumasını mecbur kıldılar.Karakterini satmak isteyen yine satabilir veya alabilir ama bu alışverişide tanıdık kişilerden yapmak daha güvenli hale getirir.

Yukarı Alt