1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

MSI'dan 14"lik ultra-ince X-Slim X400 dizüstü modeli

1. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
    MSI'dan 14"lik ultra-ince X-Slim X400 dizüstü modeli

MSI'ın başarılı X-Slim ailesine yeni bir üye daha katıldı. X-Slim X400 modeli adı altında piyasaya sunulan model, Intel'in CULV adı verilen ultra düşük voltajlı işlemcisi ile birlikte geliyor. 14" olmasına rağmen sadece 1.5kg ağırlığında olan yeni X400 modeli, performanstan ziyade aldıkları üründe tasarıma ağırlık veren kullanıcıları hedefliyor.

Entegre olarak gelen HDMI dijital bağlantı arayüzü ile 1080p yoğunluğundaki videoları oynatabileceğiniz ürün ayrıca opsiyonel olarak Blu-Ray sürücüsü ile birlikte geliyor. DVD Super Multi, DVD ve VCD formatlarını destekleyen Blu-Ray sürücüsü ve çift kulaklık çıkışı sayesinde birden fazla multimedya aracını kullanabileceksiniz. Teknik ve güç anlamında standart olarak 4 hücreli Lityum-polimer batarya ile birlikte gerlen ürün 4 saatlik bir kullanım sunuyor ancak yine opsiyonel olarak sunulan 8-hücreli batarya ile bu değeri 9 saate çıkarmanız mümkün. Ayrıca MSI'in patenti kendisine ait olan ECO motoru sayesinde 5 farklı güç durumundan birini kullanmanız mümkün kılınmış.

2. StormHero

StormHero Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Okan abi ben laptop almayı düşünüyorum, sroda birkaç char açmak için bu laptoptu önerirmisin