Server
Efes
Takımı
Besiktas
MrT3CHN0 demiş ki:
D3LT4 demiş ki:
MrT3CHN0 demiş ki:
Sitemizin Web Browseri Hazırdır............Şu An Bütün Yazılımlar B3TA aşamasındadır.....O yüzden Yazılımlara Basit Deyip Geçmeyin.Visual Basic'ede Yeni Başladım Zaten.... ?!!!!!!. ?!!!!!!.
Tsk ler ?!!!!!!
yaf bendemı ucundan baslasam Visual basic e ?!!!!!!.....
Neden Olması Gerçekten Çok Zevkli Bir İş.....Herkese Tavsiye Ederim İşin Ucunde Gerçekten Çook ama Çook Büyük Paralar Dönüyor....
bu Programı nerden dowload edebılırım Lınk atarmısın :santa:

Tsk ler ?!!!!!!
yaf bendemı ucundan baslasam Visual basic e ?!!!!!!.....
[/quote]
Neden Olması Gerçekten Çok Zevkli Bir İş.....Herkese Tavsiye Ederim İşin Ucunde Gerçekten Çook ama Çook Büyük Paralar Dönüyor....[/quote]
bu Programı nerden dowload edebılırım Lınk atarmısın :santa: [/quote]
Ben Visual 6.0 ile Uğraşıyorum Fakat Sana Tavsiyem Visual Basic 2008 Hem Kullanılışı Basit Hemde Kullanışı işte :twisted: .Elimde Link Yok Malesef....Bende 2008i Yarın Arkadaşımdan Alıcam.... :twisted: :twisted:

Küçük Hatırlatmalar Yapim.Bu Kodları Ben Yazmıyorum.Buluyorum Öğreniyorum.Kendime Göre Değişiklikler Uyguluyorum.Böylece Kendimide Geliştirmiş Oluruz....

Server
Efes
Takımı
Besiktas
MrT3CHN0 demiş ki:
Küçük Hatırlatmalar Yapim.Bu Kodları Ben Yazmıyorum.Buluyorum Öğreniyorum.Kendime Göre Değişiklikler Uyguluyorum.Böylece Kendimide Geliştirmiş Oluruz....
zate kodları kafan sallamıycankı arayıp bulcan degıstırıcen xD
yaf ilk etapda beta lar ısımı gormezmı xD
alıstırma acısından xD

D3LT4 demiş ki:
MrT3CHN0 demiş ki:
zate kodları kafan sallamıycankı arayıp bulcan degıstırıcen xD
yaf ilk etapda beta lar ısımı gormezmı xD
alıstırma acısından xD
Yane Bu Bir Dil.İngilizce+Harflerin Karışımı Gibi Bir Dil Böyle Örneklerle Kendimi Pekiştiriyorum Ardından Booom... :twisted: :twisted: :twisted: .Elbet Bir Gün Profesionel Olucam....

Visual Basic 2008i Arkiden Alim Direk Öğrendiğim Bilgileri Videolu Anlatım Şeklinde Forumda Paylaşıcam.....

Beyler Ben Kaçar Yarın Okul Var.Lise ile Aramda 27km Fark var O Yüzden Erken Kalkmam Gerekiyor...Herkese İyi Akşamlar Dilerim.....Bu arada Konumla İlgilenen Tüm Arkadaşlarımın Gözlerinden ?!!!!!!... :D

MrT3CHN0 demiş ki:
Beyler Ben Kaçar Yarın Okul Var.Lise ile Aramda 27km Fark var O Yüzden Erken Kalkmam Gerekiyor...Herkese İyi Akşamlar Dilerim.....Bu arada Konumla İlgilenen Tüm Arkadaşlarımın Gözlerinden ?!!!!!!... :D
çok azimli ve hırslısın tebrik ediyorum seni :D ?!!!!!!

Morfeux demiş ki:
MrT3CHN0 demiş ki:
çok azimli ve hırslısın tebrik ediyorum seni :D ?!!!!!!
Çok Teşekkür Ederim....

Kod:
http://rapidshare.com/files/38355748/visual_basic-turkkod.rar.html
Olay Çözüldü Umarım....

Yukarı Alt