Server
Efes
Takımı
Besiktas
Ogrendıklerını bızımlede vıdeo halınde paylas yaf ^^ butun derslerını yapdımda yapamadıgım tek bısey war
bu yaptıklarımı Program halınde nasıl kaydedıcemkı anlamadım xD

Server
Efes
Takımı
Besiktas
SoN_eMiR demiş ki:
bence tek Extraloob Güvenme Birazda Başka forumlarda dolaş Amacım seni kovalamak Değil MrTecno yaşı 14 oldugu için sınavlarına Hazırlanıyor pek ilgilenemiyor sanırsam ?!!!!!!!
bu guzeldı yha xD :lol:

belirsizzzzz

Aileden
SoN_eMiR demiş ki:
bence tek Extraloob Güvenme Birazda Başka forumlarda dolaş Amacım seni kovalamak Değil MrTecno yaşı 14 oldugu için sınavlarına Hazırlanıyor pek ilgilenemiyor sanırsam ?!!!!!!!
Guvenme :!: :?:

belirsizzzzz

Aileden
SoN_eMiR demiş ki:
BaTTeRST demiş ki:
SoN_eMiR demiş ki:
Guvenme :!: :?:
Ne Dediğini Pek anlayamadım Mod um
extraloob'a güvenme demişsinde güvenmediğin yerde ne işin var. :!:

Cemal ReŞit Rey Konferans Salonuna Bekleniyorsunuz
Guvenme :!: :?:[/quote]

Ne Dediğini Pek anlayamadım Mod um[/quote]

extraloob'a güvenme demişsinde güvenmediğin yerde ne işin var. :!:[/quote]

Sen beni yanlış Anladın Her zaman hızır gibi yetişmek olmuyor haliyle Arada aksaklıklar olyor demek istedim ama sn yanlış anladın Bir Özür çok görmessin artık :?

belirsizzzzz

Aileden
O zaman sen türkçeyi katlediyorsun güvenme oraya pek uymaz oraya extraloobdab beklemede diyebilirdin.Ama neyse Özür dilerim yanlış anlamaşım madem

Delta Kardeşim Yakında Tekrar Derslere Devam Edeceğim...Hemde Bir Yazılımcı Abimin Yardımıyla Daha Rahat Öğreniyorum ve Kendimi Geliştiriyorum.Ordan Bazı Arkadaşlarımız EXL'ye Laf Sokuşturmaya Çalışmışlar.Bu Forum Son Derece Sağlam ve Geniş...Kısacası Her Zaman Kesin ve Güvenilir Bir Ortam...

Yukarı Alt