1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

mrb. bi yardımcı olabilirmisiniz. konu : paypal

1. sinankaytan

sinankaytan Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    beyler bende C-mod Softmode gibi botlardan almak istiyorum. lakin şöyle bir sorunum var. benim kredi kartım yok. onun için paypala para gönderemiyom. eğer elinde imkanı olan varsa kendi paypalından benim paypalıma 5-10 dolar gibi cüzi bi miktar gönderebilirmi.gelen parayı ben ptt den veya kaydı varsa ziraat bankasından gönderebilirim. lütfen. ama ytl olarak gönderebilirim. ogün dolar kaç ytl ise o şekilde gönderirim. yada 10 dolar karşılığında zeus serverinde 20 m verebilirim. lütfen yardımcı olun. şimdiden tşkr ediyorum.

2. imam44

imam44 Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Valla kardeş süpersin yaa cok kurnazsın yada cok safsın :lol: bu şekilde ya dolandırılırsın yada dolandırırsın burdakiler snn babanın oğlu diil hangi birini gördün reel hayatta veya hangi birimiz seni gordük şimdi bu konuya bakanlar bu sorulara net cvp verebilirlerse veya sen bu sorulara net cvp verebilirsen merak etme en kısa sürede yardım alırsın Rolling Eyes

3. sinankaytan

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bak kardeş 10 dolar yani 13 ytl para bile değil. ki burdaki arkadaşlarımızın 13 ytl için dolandırıcılık yapacaklarına inanmıyorum.

4. imam44

imam44 Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Doğru sende haklısında bak oyuna girdinmi 10k gold için adamlar ne şerefsizlikler yapıyorlar dimiiii Sad demek istediğim 5 parmağın beşide 1 diil sen en iisimi reelden birini bul onla hallet forum sitelerinde bu işler olmaz anladığım kadarıyla yaşın bana göre ufak kabul edersen abi tavsiyesi olarak gör.

5. sinankaytan

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tmm ozaman peki millet kalkıpta hayatında hiç görmediği yerlerden kredi kartıyla olsun paypalla olsun alışveriş yapıyor. ne güvencesi var peki _?
    bana bunu söylermisin
    nerden bilebilirsinki.
    ben güveniyorum varsa bi arkadaş bekliyorum. ve sendende böyle bir tavsiye istediğimi hatırlamıyorum kolay gelsin sana.