1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Mr.President - Coco Jamboo

1. Advance

Advance   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    48
    Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 28 Ekim 2015
  2. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
    sigaramı yaktım vodkamdan bir yudum aldım ve anımı anlatıyorum dinleyin ve gülün :P

ITU 2.sınıfta bitmiş yaz stajı için yer arıyorum Antalya istiyorum peder dedi bebim arkadaşım var onun yanına git dedim gitmem falan sen git dedi bir araştırdım kimdir diye herif Antalya vergi rekortmeniymiş hemen antalya bölgesi açık işletme tesisleri raporumu çıkarttım Ferrokrom'da karar kıldım dedim burayı istiyorum peder bir alo çekti hopp staj kabul kağıdım geldi ITU'ye verdik ben bavuluyüklendim antalyaya gittim neyse aile süppo zengin öyle böyle değil 3 çocukları var birisi benimle yaşıt 30 günlük stajım vardı 63 gün kaldım onlarda gelmedim bırakmadılar bırakılmak istemedim neyse bir gün laradan dönüyoruz çocukla radyoda bu parça çaldı yeni çıkmıştı dedim gel hem kemere gidelim hemde albumu alırız takılırız dedim bastık kemere geldik 54 km zati neyse girdik bir müzik markete bizim eleman sordu ya ya coco şampu var mu satıcı dedi o marka şampuan yok bizde bu var dedi yarılmıştım orada çocukta güldü geçti ama deli makarasını yaptık halen ona mesaj atarken size coco şampu var mı derim önce hey gidi yıllar heyyyyyyy makara:

anılarım canlandı be :cry: :buddha: nese:

3. Advance

Advance   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    48
    Tek solukta okudum direk ufak şeyler kafada bir kıvılcım oluşturabiliyor arada böyle şeyleri görünce güzel oluyor ^^
    ps:coco şampu :lol:

4. Avenger

Avenger Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Yazık adam ne utanmıştır daha sonra anladıysa eğer olayı. :lol: :lol: :dance:

5. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63

zengin çocuğu ne utanacak hacım düşünsene ortamda ondan zengini yok ki kemerde ondan zengini yoktur eminim, adamın umurunda mı pff diyor geçiyor o da gülüyor :mrgreen: :twisted: :lol:

o zamanalrda babası antalya vergi rekortmeni diyorum capişşşşşşşş nese:

6. Avenger

Avenger Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Haklısın gerçi ne ortam vardır onda neyinden utanacak. :mrgreen: makara: Gece gece iyi güldüm. coco şampu :lol: :lol: makara: :santa:

7. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63