arkadaslar bot mp bitince şehire dönmesi için ayarlı o ayarını yaptım ama yinede return cekip şehire geri dönmüyor hala yaratıklara vurmaya devam ediyor bunun sorunu ne olabiLir sölermisiniz :?

bot da bir secenek var mp bitince phy vuruş yaparak mobu öldür diye belki o tıklamışsındır onu kaldır mp bitince direk ışınlanır...

dapzar demiş ki:
bot da bir secenek var mp bitince phy vuruş yaparak mobu öldür diye belki o tıklamışsındır onu kaldır mp bitince direk ışınlanır...
hangisi o sölermisin tam olarak

cvp verebilcek yoq mu kafayı yiyecem :mrgreen:
bot öle vuruyo canavara anca yatınca towna dönüyo :?

sağolasın kardesimde bunlar işaretli sorunda burda bunlar işaretli olduğu halde dönmüyor şehire

yok olmuyor bot sanki şehire gitmemek için sanki yeminli returnu bi türlü cekmiyor yahu bunun bi çaresi yok mu söyleyebilirmisiniz

yahu tekrar yükledim sildim burdan yükledim botu mp bitince bir türLü şehre dönmek bilmiyor nedir buya kimsede yok bu sorun neden bn de oluyo anlamadım gitti

Kardeş Aynı Sorun Bende De Var Mp Bitiyor Bot ŞEhre Işınlanmıyor Açmış Olduğun Konun Üzerinde Bende açtım Aynı Konuyu İstemediğini KAdar Sildim Botu Tekrardan yükledim Botu Ama Gene Dönmüyor Ayarların HEpside Doğru Olduğu Halde Dönmüyor Lütfen Bir ÇAre Bulun Bize

Yukarı Alt