1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Mourinho'dan Terim'e davet

1. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    Mourinho'dan Terim'e davet

Real Madrid’in hocası Mourinho, yakın arkadaşı Terim’i bizzat arayıp Kral Kupası finaline davet etti
    Mourinho: Özel davetlimsin, Terim: Tabii ki geleceğim...

Real Madrid’in hocası Mourinho, yakın arkadaşı Fatih Terim’i bizzat arayıp, 20 Nisan’da Barça ile yapacakları Kral Kupası finaline davet etti.

REAL Madrid’in seveni kadar sevmeyeni de çok olan ‘Fenomen’ teknik direktörü Jose Mourinho, Fatih Terim’e olan sevgi ve saygısını bir kez daha gösterdi. Mourinho yakın arkadaşı Terim’i bizzat arayıp, Real Madrid’in 20 Nisan’da Barcelona ile oynayacağı Kral Kupası finaline davet etti.

PORTEKİZLİ hoca, ‘İmparator’u Mestalla Stadı’nın protokol tribününde ağırlayacağı 10 kişilik özel davetlilerinin arasına alırken, ikilinin telefon görüşmesi yaklaşık 10 dakika sürdü. Terim, Jose’ye “Zaten maç programını yapmıştım, geliyordum” derken, Mourinho “O başka. Benim özel davetlim olarak sizi burada görmek istiyorum” yanıtını verdi.

MOURINHO ayrıca “Ne zaman sahalara dönüyorsun, seni sahalarda görmek istiyoruz” diyerek Terim’e takılırken, ünlü yorumcu Rıdvan Dilmen ise ikilinin dostluğunu şöyle anlattı: “Fatih hoca ile Barcelona-Inter maçına gitmiştik. Lobide Fatih hoca ile Mourinho yarım saat sohbet etti. Şimdi de Barcelona maçında Mourinho’nun özel davetlisi olacak.”

2. Adith

Adith Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Vaayyy. 8)

3. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar: