Galatasaray'ın yıldızı Arda Turan, Estonya ile oynanan milli maçta sergilediği üstün performansla, İnter'in hocası Mourinho'yu kendine hayran bıraktı.

Portekizli teknik adam, çok beğendiği Arda için "Onu başka bir kulübe kaptırmak büyük hata olur" diyerek, İnter yönetimine transfer işareti verdi.

İngiltere'nin Tottenham ve Everton kulüplerinin de yakından ilgilendiği Arda için Galatasaray yönetiminin astronomik bir rakam isteyeceği belirtildi.

Fark yarattı
Birçok menajerin listesine girmeyi başaran genç yıldız için Mourinho'nun, "Onu kaptırmak hata olur" dediği öğrenildi.

Galatasaray'da sezona fırtına gibi başlayan Arda Turan, başarılı futbolunu Milli Takım'a da taşıdı. Türkiye'nin Estonya ile oynadığı karşılaşmada ilk 11'de sahaya çıkan futbolcu, millilerin yönetmenliğine soyunurken, skora da direkt katkıda bulundu. Tuncay Şanlı'nın golünde çok akıllı bir hareket ile topun üzerinden atlayan Arda, Sercan'a ise rakibin tekme ve dirseklerine rağmen nefis bir asist yaptı. Bununla yetinmeyip takımın 3. golünü kafa ile ağlara yolladı.

GELECEĞİ PARLAK

Futboluyla büyüleyen Arda'yı birçok menajerin şimdiden listesine aldığı belirtilirken, genç yıldız İnter'in dünyaca ünlü çalıştırıcısı Jose Mourinho'nun da dikkatini çekmeyi başardı. Yardımcılarına Arda'yı izlettiren Portekizli teknik adamın, İnter yönetimine, "Geleceği çok parlak. Onu başka bir kulübe kaptırmak büyük hata olur" dediği öğrenildi. İngiltere'den Tottenham ve Everton'un da pusuda bekledikleri bildirildi.
(Fotomaç)

Yaşı şuan 22 bence Milli maçlarda iyi oynayıp yıldızını parlatıcak.Seneye 30 mil. euro gibi rakamlara gider diye düşünüyorum.
He bide Arda'yı kötüleyenler son milli maçı izlesinler...

Seneye Barça veya onun düzeyinde bi takıma gittiğinde f5 lilerin yorumlarını çoook merak ediyorum :D

Daha çok genç,Galatasaray da kalmalı diye düşünüyorum,sonra sonu Emre abisi gibi olmasın.

25-26 ya kdr kalmalı cimbomda bence sonra ztn dünya çapında klupler ister

Yukarı Alt