Statuss

Bilgiliyim
Benim isteğim bu forum sitesine birde motor bölümü açmanızı ve o bölümün yetkisini bana vermenizi istiyorum.Çok motor hevesim varda.Ama siz yine nasıl uygun görürseniz

_CaspeR_

Buralıyım
1:) msj sayın daha 6 birazdaha forumu gez dolaş alış foruma
2:) Motor Bölümünün şuanlık açılacağını sanmam
3:)motor bölümü açılsa bile 6 msj sayın olduğu için yetkisinin sana verilceği şansı yok

_CaspeR_

Buralıyım
yetkililer zaten bakarlar elbet ama çok istek olmazsa açılmaz üyelerden gelicek isteklere göre açılır isteyenlerde bu başlık altından yazarsa belli olur zaten

Statuss

Bilgiliyim
Beyler isterseniz şölye yapalım biz bu motor club başlığını açalım fazla istek olmazsa kapatalım yani deniyelim diyorum

Statuss

Bilgiliyim
Bu başlık açılırsa size motor neymiş göstercem pazar günü tüm fotolar hazır beğenirsenzi satarımda.Yani bu başlık güzel oluır benim tanıdıklarım çok izmirden onlarda bakarsa bu siteye çok rağbet görür diyorum ama yinede size bırakıyorum

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
CrAzY_emre demiş ki:
Bu başlık açılırsa size motor neymiş göstercem pazar günü tüm fotolar hazır beğenirsenzi satarımda.Yani bu başlık güzel oluır benim tanıdıklarım çok izmirden onlarda bakarsa bu siteye çok rağbet görür diyorum ama yinede size bırakıyorum
forum açılabilir de satış yapmana izin verilmez

_CaspeR_

Buralıyım
istek olsa idi şimdiye kadar birsürü yorum gelmişti bile demekki istenilmiyoo gerek yok yani boşuna cevap bekliyorum demene gerek yok isteyen olursa yazar zaten

_CaspeR_

Buralıyım
sana kimse konuyu açma demiyorki konu aç ama istekleri bekle istek olursa zaten yazarlar konuya yani cevap gelmiyor diye yorumları bekliyorum filan yazmana gerek yok

Statuss

Bilgiliyim
_CaspeR_ demiş ki:
sana kimse konuyu açma demiyorki konu aç ama istekleri bekle istek olursa zaten yazarlar konuya yani cevap gelmiyor diye yorumları bekliyorum filan yazmana gerek yok
Tamam kardeş sen iyisini bilirsin.

İstek olursa Motor Club bölümünü açarız

Statuss

Bilgiliyim
Yetkililere duyrulur bu konuya rahabet yok ama ben bu motorla ilgili başlığı nerden açabiliim(OffTopic) olabilirmi?

Yukarı Alt