1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Morientes'i İstiyorum

1. BlackMarshall

BlackMarshall Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Uluslararası Lojistik-Kargo
    Aragones: Morientes'i İstiyorum

Güiza için Arsenal de devreye girince F.Bahçe'nin yeni hocası, B planını devreye sokup Valencia'nın yıldızını işaret etti.

Rota Morientes

Aragones'in, milli takıma almadığı 32 yaşındaki forveti ikna etmesi bekleniyor. Morientes için pazarlık başladı. F.Bahçe, teknik direktör sorununu Aragones ile çözünce golcü için rota da İspanya'ya döndü. Srı-lacivertli yönetiminin girişimleri sonucunda Dani Güiza ile görüşmeler başlamış ve olumlu adımlar atılmıştı. İspanya Milli Takımı'nda forma giyen Güiza için Arsenal'in devreye girmesi F.Bahçe için sürpriz oldu. Güiza'nın,
    Arsenal'in senelik 3 milyon euro ve 4 yıllık teklifi karşısında İngiliz ekibine 'hayır' diyemeyeceği belirtiliyor.

BİR HAFTADA BİTECEK

Arsenal, Güiza için kulübü Mallorca'ya 15 milyon euro önerince F.Bahçe'nin işi daha da zorlaştı. Sarı-lacivertli yönetim, teknik direktör Aragones'in de onayını alarak Fernando Morientes ile temasa geçti. Aragones'in, İspanya Milli Takımı'na almadığı Valencia'lı oyuncu, "İş başka, dostluk başka. F.Bahçe neden olmasın" diyerek teklife olumlu baktığını söyledi. Bu transferin bir hafta içinde biteceği belirtiliyor.

Fernando Morientes Sanchez KiMDiR?

TAM ADI: Fernando Morientes Sanchez
    Doğum tarihi: 5 Nisan 1976
    Doğum yeri: İspanya
    Boyu: 1.86-Kilo: 79
    Mevkii: Forvet
    Kariyeri: 473 maç / 181 gol
    Milli Takım: 47 maç / 27 gol
    Başarıları: Şampiyonlar Ligi (Real Madrid- 1998, 2000, 2002), Kıtalararası Kupa (Real Madrid- 1998, 2002), UEFA Süper Kupa (Real Madrid, Liverpool- 2002, 2005), İspanya Süper Kupası (Real Madrid-1997-2003), İspanya Kral Kupası (Valencia- 2008), Şampiyonlar Ligi Gol Krallığı (Monaco- 2004)

2. Torquel

Torquel Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Yaşlı brz,pek hırslı olucgınıda sanmıyorum ama tecrubeyle bize cok katkı saglar.Bu Aragones'i sevmiom ben adam 70 yasında.
    GFB dedigi gibi ''70'lik iseteseydik,bi buyuk acardık'' derim ben bu adama.

3. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    aragone iyidir candır, ekibi ile geliyor ve yardımcı antrenörü geleceğin mourinhosu olarak nitelendiriliyor ayrıca daum ve ekibi ile ligde 4 yılda 3 şampiyonluk sonuncuda son hafta elimizden kaçtı ve 90dk nasıl futbol oynadığımızı herkes biliyor.

ayrıca aragones deli atak futbolu seven birisi turnuva adamı olduğu için beraberlik ve mağlubiyet onun kitabında yok tek hedef galibiyet bu da bizim aradığımız şey zati.

4. DaRKWaTcH

DaRKWaTcH Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    katılıorum :wink1: