Mor forma tartışma yarattı
Galatasaray´ın 2009-2010 sezonunda giyeceği formalar büyük ölçüde beğeni kazanırken, mor forma tartışma yarattı.

Galatasaray’ın 2009-2010 sezonunda giyeceği formalar büyük ölçüde beğeni kazanırken, mor forma tartışma yarattı. Geçen sezonki turuncu formayla adından söz ettiren ve büyük kâr elde eden Sarı-Kırmızılı kulüp, bu yeni tarzla taraftarını memnun edemedi. İnternet siteleri ve forumlarda mor formanın başarısız olduğu yönündeki görüşler açık ara önde. Hatta Rijkaard bile, mor formayla ilgili şaşkınlığını, “Sanırım bu formayla rakiplerimizin kafasını karıştırabiliriz” ifadesiyle dile getirdi.

Fanatik ^^

Milli takımımızda turkuaz rengini giyiyor ve yakışıyor. Mor da GS oyuncularına yakışıyor.Gereksiz bi tartışma bence :P

Prada

GS liler kızmasında bildiğin Milka ineği gibi. GS li olsam aynı yorumu yazardım. Fiorentina veya Real Madridin durumu farklı ama GS nin Morla ne alakası var anlamadım.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Mükemmel bir forma olmuş bence , Galatasaray ne zaman forma değiştirmeye çalışsa yok mavi bize yakışmaz yok milka ineği diyerek durdurmaya çalıştılar . Forma mükemmel olmuş bıktım artık beyaz üstüne kırmızıdan yeni formalar gerekiyor.

pek çok takım kendi renkleri dışında renk kullanabiliyor formalarında.neden onlara karşı çıkan yok..mesela bu sene barcelonada yavru ağzı tabir edilen bi renk kullanılıyor..neden acaba adamlar bu tür şeylere yöneliyor..bunun ilk en önemli sebebi pazarlama..sonraki sebepler sadece yan ürünler olr...neyse fenerliler takılmaya devam etsin..sorun değil anlayış farklı...

Prada

Ya sarı kırmızı dışındaki bi renge kim karşı çıktı şimdi.. Turuncu forma harikaydı mesela gecen seneki..

invaders

Bilgiliyim
Kemalist demiş ki:
Mükemmel bir forma olmuş bence , Galatasaray ne zaman forma değiştirmeye çalışsa yok mavi bize yakışmaz yok milka ineği diyerek durdurmaya çalıştılar . Forma mükemmel olmuş bıktım artık beyaz üstüne kırmızıdan yeni formalar gerekiyor.
doğru söylüyorsun
bi aralar beşiktaşda mor forma giymiş
işte o haber(video'lu)
http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/12179883.asp?scr=1

Yukarı Alt