1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

MoonOnline 120CAP(PVP)

1. MoonOnline

MoonOnline Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Moon Silkroad moonsro.cf

Arkadaşlar herkese merhaba yeni açılmış olan 120 Cap 15Dg pvp serverı sizlere tanıtmak istiyorum

Serverin genel mantığı pvp ve ftw üzerine oyunda aklına gelebilicek herşey 1 gold Sgrade+10 devilinden Godblessing'e kadar herşey 1 gold bütün honor buflar , scrollar ,15 dg fb %100 statlı itemler , özel dressler , jop kıyafetleri yani aklınıza ne geliyorsa 1gold (FREE) Oyunda Coin sistemiyle satılan birtek zerk scroll mevcut npcde 300 gold coine 1 adet alıyorsunuz fakat çoğu uniqueden zaten zerk scroll düşüyor Global chat'de aynı şekilde coğu uniqueden düşüyor. Çoğu 120 cap'ları gezdim dolaştım hepsi Coin sistemi yapmış %0 emek server demiş :) e arkadaşım %0 emek serverda coin sistemi ile alıyorsun herşeyi bana saçma geldi bu fikirle yola çıkarak bu server'ı kurmuş bulunmaktayım bugün 2. gün Fazla reklam bütçemiz olmadığı için elimizden geldiği kadar player topladık hala reklamlara devam etmekteyiz 7/24 oyunla ilgilenen edit ve sunucu desteği almadan bütün sorunları kendimiz hallediyoruz bu konuda yıllardır arvişlerimiz genişledi. sizi çok sıkmadan oyunun fotoğraflarını göstermek istiyorum

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG][​IMG]

2. salih66302

salih66302 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    oyun acıkmı

3. isoldar

isoldar Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    3